Červen 2009

Nick in senat

30. června 2009 v 22:04 | Jonaska |  Nick Jonas
image011 by Jonas Brothers Official.image009 by Jonas Brothers Official.image010 by Jonas Brothers Official.image007 by Jonas Brothers Official.image008 by Jonas Brothers Official.image002 by Jonas Brothers Official.image003 by Jonas Brothers Official.image005 by Jonas Brothers Official.

Proč mě nikdo nemá rád- 55.díl

30. června 2009 v 12:15 | Jonaska |  Fan Fiction
55.díl- Ach jo joe. Taky tě miluju, už nemůž dělat blbou. Pojď dál. Ach Mony, promiň, podělal jsem to, že jo? Jo, a proto musíš ít žehlit. Pojď, řeknu a políbím ho. Páni, nečekal jsem tak rychlý odpuštění! Tak buď potichu, nebo si to rozmyslím, řeknu a začnu ho pořádně líbat. Nějak se dobereme do obýváku. Rodiče ani brác5ha nejsou doma, takže máme celej byt pro sebe. Líbáme se a mazlíme, ale pak se začneme navzájem svlíkat a tak se to nějak stane, no. Musím, říct, že to je hezký jak poprvý. I když poprvý je poprvý! Když dokončíme dílo. Tak se jen tak amzlíme, pořád nahý. Když najednou slyším bouchnout dveře. Sakra naši, řeknu a rychel s ezačnu oblíkat. Hodím na Joa věci a křiknu, rychle, prosím. Ještě nejsem připravená říct jim, že už enjsem panna. Jo jasně. Jo an sebe rychle navlíkne kalhoty. Bez trenek. Ty schováme za polštář a tváříme se jako nic. Ještě sepnu telku, jako, že se celou dobu koukáme. Joe mě obejme kolem ramen a pošeptá mi: Bylo to krásný, ajk jinak. A ještě jednou promiň! Ne Joe už to envytahuj jo? Zapomeňme na naši malou velkou hádku jo? Ahoj jak jste se měli? Je ahoj mami, už jste tady, jo? To jsem ani nepostřehla, řeknu. A co jste dělali celej den? No byli jsme venkua teď atdy koukáme na televizi. Jo a co dávaj? No nějakej zajímavej film. A o čem to je? O lásce, rychle si vymyslím. Ne co kecáš, to je ten krimi seriál, co dávali včera. To opakujou ne. Je a jo, tak tamten už zkonči. Jo aha. Řeken mamka a pousměje se. No jo mami, my se půjdeme projít jo? Jasně. Ale přijďte an večeři jo? Jo neboj, víš, že jak je jídlo, tak jsem doma jako na koni. No to bejvalo. Teď jsi se dost změnila. Vážně? koukám na mámu nevěřícně. No nic, my jdeme. Nashledanou. Ahoj joe.
Ivet
Páni s Jakem je to aprádní. Je strašně vtipnej. Jo už spolu chodíme. Máme se rádi. No, i když já ho asi miluju, ale nevím jak on mě. Ale prostě jsme spolu, každou minutu. Vůbec se od sebe nehneme. Sedíme vedle sebe a koukáme na něco v televizi. Ivet, chtěl bych ti něco říct. No a co? Miluju tě. Vážně? Já tebe taky. Jake se usměje a políbí mě. A víš, mám jedno takový tajemství a nechci abys mě kvůli tomu opustila. Víš, nemůžu bez tebe žít. Jsi kus mě. Je to je hezký. Mony, šla by si se mnou. Někam do lesa? Do lesa? No tak proč ne! Je díky. Tam ti to vysvětlím. Celkem se děsím, co v lese? Dojdeme tam a Jake mi opatrně řekne: Prosím klid, halvně s neboj, neublížím ti jo? Bude to pro tebe možná šok,a le vážně neboj. A nechci tě ztratit. Musím tit o říct, už s tím takhle nemůžu dál žít. Tohle tajemství ví z mých přátel jen Jája a Edward a teď to bdueš vědět i ty. No tak nenapínej, říkej. To nejde říct. Jake se začne svlíkat. Ježiš co to dělá? A najednou. Co to? On se, on se proměňuje ve … vlka. Bože on je vlk. Když je celej proměněnej tk se na mě podívá těma jeho očima a kouká na mou reakci. Možná není taková jakou čekal…

juj vízo

30. června 2009 v 12:13 | Jonaska |  o mně
Jujky lidi mám vízo. No asis i myslíte, že sjem blbá, že se raduju z takový hrůzy,a le mě se to líbí. Dost jsem s ezlepšila.

pololetí jsem měla tři trojky a čtyri dvojyk a teď mám jednu trojku,a el sedum dvojek,a le mě se to líbí! No co ymslíte, na osmičku? Sice ho enemám jako moje kámošky! ale líbí s emi :) A nejdu k doktorce, juche! Protože mi to začíná mizet, prej! tak to prý budeme pozorovat a když to nezmizí tak tam půjdeme! Snad to zzmizí! :)

Za chvíli tu máte další dílek! :)

Taylor Lautner a jeho nejhorší zlozvyk

29. června 2009 v 20:15 | Jonaska |  stmívání
Tak tady je videjjko jak Taylor říká, teda já to neslyším, opět ale vidím. No o jeho nejhorším zlozvyku a přesně tenhle má moje mámoška taky, viď Ivet! :) Je to pěkný!


Proč mě nikdo nemá rád- 54.díl

29. června 2009 v 19:28 | Jonaska |  Fan Fiction
54.díl- Joe já netuším jak ti pomoci! Vůbec, myslel jsme že se k tobě vrátí, ale nestalo se. Ale víš co, ty jsi starší poradíš si. Čau. Nicku, nicku! Píp…píp…píp. No to je brácha. On mě dostane do průšvihu a pak ani nepomůže! Ach jo! No jo, ale co teď? K Mony se vrátit nemůžu! Tak kam? Nemám u sebe peníze. Teď se jí nemůžu ukázat na očích. A co zavolat Edwardovi, je to její kámoš ne? A nebo ne, zkusím jí zavolat. Vytočím její číslo a nechám to vyzvánět až to skočí do hlasovky, zkusím to zase a zase a zase když to zkouším asi po desátý tak to vzdám a zavolám Edwardovi, ani nevím kde jsem vzal jeho číslo,a le teď se hodí. Zvedne to hned po prvním pípnutí. Haló Edward Cullen. Ahoj Edwarde. Tady Joe Jonas. Jo ahoj joe, co potřebuješ? Edwarde já to podělal. Není tam Mony? Ne není tu, proč? Stalo se něco? No vlastně jo. Mohli bychom se sejít, já ti to řeknu a pak pomohl b jsi mi? Jasně, kdy a kde? Tak třeba, třeba tam jak jsi dnes políbil Mony, jsem poblíž. Jo jasně, do 5 minut jsem tam, řekne Edward a položí telefon. Když tam dojdu, už tam sedí. Páni nějakej rychlej, řeknu když dojdu k němu. Ahoj Joe, tak povídej, poslouchám. Sednu si vedle něj a spustím. Edwarde, vážně jsem to podělal. Já Mony miluju a nechci jí ztratit. Myslel jsem, že jí dovedu k tomu, aby žárlila a viděla jak se cítím já. Ale pak jsem si uvědomil, že jsem to přehnal. Došlo mi, že jste kmoši,a le pak jsem vás tu viděl, jak se tu líbáte. Ne Joe to bylo jinak. Já vím, řekla mi to, pak odešla a nebere mi telefon. Vím vážně jsem to pohnojil, ale potřebuju pomoc. Jo a jak? Víš, na tebe dost dá. Mohl by sis s ní promluvit a říct, že jí miluju? Prosím. Vím, že se nemáme moc v lásce. Furt jsem na tebe žárlil, ale už ne! Dobře udělám to. A kde je? Nevím asi doma. Tak já jí zavolám. Řekne Edward a vezme si telefon. Ahoj Mony, řekne po chvilce. Hm a jemu to zvedne, já to věděl. Potřebuju s tebou mluvit, kde jsi? Dobře, za chvíli jsem tam. Měj se. Půjdu za ní, je doma. Jdi pomalu, já si s ní zatím pokecám a než přijdeš, tak už bude zase v pohodě, věř mi. Ještě jednou díky. Nevím jak ti to vynahradit. Když budeš chtít taky pomoc tak s ena mě můžeš spolehnout. Jasně, kmoši, ne? Řekne Edward a já jen kývnu s úsměvem na rtech. Je vážně v pohodě. Edward běží dost rychle, jak olympionik. Jdu pomalu k domu Mony.
Mony
Sedím na posteli a přemýšlím o vztahu s Joem, jestli to má cenu. Když mi zazvoní telefon. Je Edward, prý se mnou chce mluvit, za chvíli tu bude. Položím telefon, vstanu z postele, utřu sis lzy a nečekám dlouho, protože už je tu. Jdu otevřít. Ahoj, pojď dál, řeknu a snažím se zastínit smutek, který mě skolil. Pojď půjdeme ke mně do pokoje jo? Jasně. Vejdeme do pokoje a sedneme si na postel. Tak co si mi chtěl? Mony, mluvil jsem s Joem. A musím říct, že takhle strhanýho a utrápenýho člověka jsem neviděl za celej svůj život a že není krátkej. Poslal tě? Jo, no, ale proto že tě miluje. Víš vidím to na něm. A ne jen na něm, ale i v něm. Víš, že dokážu číst myšlenky. On se netrápí jen tak, že by to hrál. On s etrápí doopravdy, ze vnitř ho to žere. Řekl jsme mu, že si s tebou promluvím. Mony, dej mu šanci. Už žárlit nebude, chápe, že jsme kamarádi. Mony, už ho netrap. Edwarde? Co ti za to dal, že tak škemráš? Nic, ale nehodlám tady poslouchat vaše utrápené myšlenky! Řekne nabroušeně. Sakra oba se milujete, tak v čem je problém? Nevím! No tak mu řekni, že ho miluješ, ne? Ale nemůžu mu teď přijít na oči. Ublížila jsem mu. Ne musíš. Hele už ho slyším asi tak za minutku ti azzvoní na dveře. Cože? On je tady? Jo je, řekl jsem ať jde pomalu, že ti to zatím vysvětlím. Ding dong. Zazvoní zvonek. Ach jo, ale co mu mám říct? To, co cítíš, ne? Hele asi půjdu nebudu vám tu překážet. Ale jestli mi ještě jednou jeden z vás zavolá, že je mezi váma zase něco, tak uvidíš! Poznáš co jsou upíři zač, řeken Edward. Jo ty jsi vtipnej! Strašně s etě bojím! Řeknu a jakos ezatřesu. Edward otevře okno a vyskočí z něj. Jen se zasměju. Ale najednou zase zazvoní. Je já zapomněla, Joe je vlastně za dveřma. Rychle utíkám dolu a málem zakopnu an schodech. Ahoj, řeknu když otevřu dveře. Ahoj, byl tu? Zeptá s opatrně Joe. Kdo Edward? No jasně. Proč? A říkal tit o? Co jako mylsíš? On toho hodně říkal. Mony ty víš, co ymslím. Já nevím, neumím číst myšlenky. Nejsem Edward, říkám si v duchu. Říkal to, že tě miluju? Jo tohle, jo tak to mi říkal, no! A? A co?

Proč mě nikdo nemá rád- 53.díl

29. června 2009 v 16:44 | Jonaska |  Fan Fiction
53.díl- někdo mě stáhne ke stromu, otočí si mě, je to Joe. Mony, proč mi to děláš? Ty už mě vážně nemiluješ? Proč ti dělám co? To s Edwardem jsem ti udělal schválně, protože ty s tou servírkou. Copak ti to není trapný? Flirtovat tam s ní? Přede mnou? Moy, já chtěl jen,a by si věděla jaký to je, když na tebe árlím. Jenže ty nemáš proč žárlit! Ta pusa, co sjem dala Edwardovi, to bylo schválně, on to pro mě udělal, protože jsme kámoši, zdůrazním kámoši. Mony, já tě miluju a nechci tě ztratit. Vážně, mě spíš přijde, že mě chceš ztratit! Jak se chováš! Vlastně si dám vaše číslo, řeknu tvrdším hlasem. Sakra, proč? Ty nevíš, že tě miluju? Ty mi nevěříš? Nebo se chceš hádat? Nebo dokonce rozejít? Jestli ti to přijde epší, tak já můžu jít! Ale myslela jsem, že s emilujeme,a le asi ne. Víš co, jdis i za servírkou, už netrpělivě čeká,a ž jí zavoláš. To víš Joe Jonas. No jo já jsem z tebe taky byla dřív celá hotová. Jsem si myslela jakej jsi super. Jinej než ostatní kluci, ale nejsi! Jsi stejnej jako ostatní! Nechápu proč žárlíš na kámoše! To je jako bych žárlial na Jáju, že se na ní chodíš kokat, když je nemocná nebo kdyžs es ní loučíš, tak jí obejmeš! Sakra Joe, ty to envidíš? Je to uplně stejný! Jako tvůj vztah s jájou. Takhle stejně to je mezi mnou a Edwardem. Nic víc! Ale tak když chceš, tak já jdu! Řeknu a odcházím. Ne Mony, neodcházej. Copak, chceš abych ti dělala křena při další flirtovací akci? Díky na to nemám náladu. Otočím se a jdu dál. Překvapuje mě, že už nic neříká, ale jdu dál.
Joe
Myslel jsem, že docílím toh že Mony bude žárlit, když s kým začnu flirtovat, chtěl jsem aby viděla jaký to je, jak s ecítím. Ale když jsem začal flirtovat s tou plastikovou barbie, musím říct, že nebyla moc hezká, ale chtěl sjem docílit svého plánu. Nakonec, když jsme dojedli zmrzku, tak se jí ptám, jestli mi dá číslo, no Mony se naštve vyndá peníze a utíká pryč. Ne Mony, zůstaň. Jenže ona něco azkřičí a utíká pryč. Tak to jsem asi podělal. Nechci jí ztratit. Rychle vyndám peněženku s penězi, dám je na stůl a utíkám za ní, jenže se před cukrárnou zastavím, doelva nebo doprava? Sakra kudy? Tak to zkusím doleva. Sakra, přece tak daleko nemohal doběhnout, řeknu si po delší doě, taks e vrátím zpět a jdu teda na druhou stranu, utíkám a pak spatřím na lavičce Mony s not o ne Edwardem. Co tu zas edělá? Najednou se na mě Mony podívá, pak něco říká Edwardovi a pak, ach ne, ona ho líbá! Cože? Já to věděl. Když se s ním rozloučí, jde klidně, vím, že mě viděla,a le jde, jako že ne! Projde kolem mě a já jdu za ní. Dojdeme k lesu a já už to nevydržím a stáhnu jí ke stromu. Začnus e jí vyptávat. Říkala, že to bylo nahraný,a bych věděl proč žárlit, pak mi řekla, že to ej jako vztah jak se chovám k Jáje. To mě celkem zaskočilo. Třeba má pravdu! Otočí s ea odchází,a le já zakřičím Ne Moy, neodcházej. Jenže ta mi to natře, že nebude dělat křena, při další flirtovací akci. No to mě dostalo. Otočila se a odešla. Už jsem nic neříkal nevěděl jsem co. Svalil jsem se k zemi na pichlavé jehličí a přemýšlel jak si to u ní vylepšit. Napadne mě zavolat Nickovi, protože to byl jeho nápad. Ahoj Joe, řekne v klidu Nick. No nazdar, tak jsem dal na tvojí radu. Jo a co? Žárlila? Jo, utekla pryč a pak se líbala s Edwardem. Cože? Takže mezi nima vážně něco je?Ne není! Udělal to, protože mi chtěla ukázat proč žárlit! Nicku, já to podělal. A totálně! Poraď mi! Joe, …

Joe with Camilla

29. června 2009 v 15:29 | Jonaska |  Joe Jonas
Jako,a le sluší jim to spolu, přijdou mi faaaaakt zamilovaný! :(

Proč mě nikdo nemá rád- 52.díl

29. června 2009 v 15:19 | Jonaska |  Fan Fiction
52.díl- Nech mě, zařvu a otočím se. Promiň Mony nechtěl jsem tě vyděsit. Je Edwarde, co ty tu? Tebe jsem tu nečekala. Proč nejsi s Jájou? No ona je už upír a ještě se moc neovládá, už šestkrát po mě vyjela a tak mě Carliesle poslal,a bych se šel projít. Abych jí nechal chvíli v klidu. Aha. Ale proč seš tady, sama, a proč brečíš? To je na dlouho. Já mám dost času, řekne a usměje se. Jo jasně, já vím! Víš Joe on žárlí. Vážně a na koho? Na tebe! Cože? Proč? No on si totiž myslí, že spolu něco máme. Slyšela jsme ho ajk telefonuje Nickovi, že mě miluje,a le myslí si, že spolu něco máme. No a dneska jsme šli an zmrzli a tam byla taková prsatá servírka a pořád spolu flirtovali, ale tak to už mě vytáčelo,a le nejvíc mě dostalo, když jí poprosil o její telefon. To už jsem nevydržela a utekla odtamtud. Utekla jsme až sem, dál už jsem nemohla, neměla jsme dost síly. Aha, to mě moc mrzí. Jestli chceš, vysvětlím mu to. Ne nepochopí to. Myslela jsme, že mi věří, ale není to tak a když mu to řekneš ty, tak si bude myslet, že jsem tě poslala. Aha, až tak je žárlivej jo? Hm, jo! Rozhlídnu se a uvidím Joa v dálce stát a koukat na nás. Dobře chlapče, teď budeš žárlit, řeknu šeptem, ale zapomněla jsem, že Edward slyší všechno a taky i když si to myslím. Co hodláš dělat? Edwarde, pomož mi, chci mu to oplatit! Ať vidí, jak vypadá, když někdo někomu zahýbá. Co chceš udělat? Můžu tě políbit? Jen přátelská pusa, ale Jáje o tom neříkej. Joe si bude myslet, že se milujeme a pak teprve bude žárlit. Ak myslíš, rád ti pomůžu,a le nemyslím, že tím něco vyřešíš, naopak ho rozčílíš jetě víc. Neřeš to, jestlis e chce hádat, tak ať má proč! Řeknu a políbím Edwarda. Edward se děsně ovládá,a by mi neublížil. Po chvilce se odtrhnu a řeknu díky. Už musím, seš fakt kámoš. Jo jasně. Jo Mony a kdyby něco, tak mi dej vědět, já mu to zkusím vysvětlit. Dobře! Zvednu se, zamávám mu a jdu. Směrem k Joevi, ale dělám, jako že jsme ho neviděla. Projdu kolem něj a slyším, jak se otáčí a jde taky. Jak jdu, tak přemýšlím o tý puse, nevěděla jsem, že upíři umí tak dobře líbat. No Edward má ais praxi s Jájou cvičej. Ale Joe líbá líp. Musím říct, že teď toho lituju, že ho tak trápím. Jdu lesem, kde už nikdo není,a le stále slyším kroky za sebou,a le neotáčím se, protože vím, kdo to je. Najednou,ale…

ne jetix!

29. června 2009 v 14:23 | Jonaska |  news
PRÁVĚ VÁM PŘINÁŠÍM TU NEJHUSTĚJŠÍ NEW PRO TY KTEŘÍ MAJÍ SATELITOVÝ DĚTSKÝ KANÁL JETIX!POKUD UŽ MOŽNÁ VÍTE JETIX SE BRZY ZMĚNÍ NA JMÉNO DISNEY CHANNEL A S TÍM PŘÍJDOU I NOVÉ SERIÁLY CO ZNÁTE I NEZNÁTE!TAK NAPŘ.MOŽNÁ TAM SHLÉDNETE VŠECHNY TŘI SÉRIE HANNY MONTANY,THE SUITE OF LIFE ZACK A CODY(TAM HRAJE V SSERIÁLU ASHLEY TISDALE),PAK VŠECHNY TŘI FILMY HSM,CAMP ROCK,ŽIVÉ NEFALŠOVANÉ KONCERTY,ALE HLAVNĚ UVIDÍTĚ ČESKY!(DOUFÁM=D) NAŽIVO SHOW JONAS!JUCHŮŮŮŮŮŮ!TAKŽE MŮŽETE ŘVÁT,JÁSAT,ALE STEJNĚ TO MYSLÍM DAJ AŽ TAK PO PRÁZDNINÁCH UVIDÍME.JINAK V PROGRAMU TAM DÁVAJÍ I JB KONCERTY! COŽ JE VÁŽNĚ SKVĚLÝ PLUS DISNEYHO FILMY!TAKY SE TĚŠÍM NAS HOW SONNY WITH A CHANCE KDE HRAJE V HLAVNÍ ROLI NAŠE DEMI LOVATO!HUSTÁ NEWSKA!JÁ SE OSOBNĚ NEJVÍC TĚŠÍM NA SONNY,HANNU A URČITĚ NEJVÍC NA JONAS A CO SI MYSLÍTE O TOM VY???=D


Proč mě nikdo nemá rád- 51.díl

29. června 2009 v 14:20 | Jonaska |  Fan Fiction
51.díl- zaslechnu jak Joe telefonuje, nechci ho rušit a tak počkám venku, jenže zaslechnu to,c o jsem asi neměla. Joe říká: Nicku, víš, dneska jsme byli u Edwarda doma aměl jsi to vidět, jak se na něj lepila, když jsme odcházeli. Nebo když jsme vešli, tak on na ní, na tady máš roušku ať se mi nenakazíš. Myslím, že už mě nemiluje. Dneska mi říkala příběh, že se zamilovala do Edwarda ale pak se odmilovala a zamilovala do mě. Jenže já nevím, přijde mi, že k němu pořád něco cítí a není to pouhý přátelství. Nevím, jestli sjem udělal dobře, když jsem se k ní tak vetřel. Myslel jsem, že jí udělám radost,a le přijde mi, že jí tu překážím a že nemůže být s ním. Chvilku je ticho a pa zase. No jansý, líbáme se a objímáme,a le stejně, nepřijde mi to. Jenže Nicku, já se s ní nechci rozejít, miluju jí. S těmi slovy, mi vhrkne slza do oka. On mě miluje a žárlí na Edwarda. Zase je chvíli ticho a pak Joe řekne. Já nevím, měl bych to udělat? Já nevím, třeba mezi nimi vážně nic není a co když jí tím ztratím? No dobře, zkusím to, díky za podporu Nicku. Čau. Jdu potichu zpět ke schodům a pak se vrátím hlasitě zpět, by si myslel, že jsem byla celou dobu dole. Vejdu do pokoje a Joe se nejistě otočí. Ahoj lásko, jak se máš? Dobře, ale neviděli jsme se ani ne 5 minut. Nechceš si někam vyjít? Třeba do cukrárny? Tak jo. Jdeme do cukrárny a já se k Joeovi pořád lísám jako kotě. Chci, aby věděl, že už nechci Edwarda,a le jeho. Když dojdeme do cukrárny, sedneme si. Když k nám přijde servírka, je to taková nafintěná a pořád na Joa dělá takový obličeje. Joe jí je oplácí. Jne na ně zírám. Nejste vy Joe Jonas? Zeptá s nakonec. Jo to jsem, řeken Joe s úsměvem. Dáme si poháry, když nám je donese, tak se ohne a vyšpulí na nás ten její otevřenej výstřih. Joe se jen usměje, děkujeme. Poděkuje a zase se usměje. Normálně on s ní flirtuje! Tady přede mnou. No je to možný? Vždyť Nickovi říkal, že mě miluje, tak proč tu s ní flirtuje? Zrovna s ní! Taková barbiena! Celou dobu, co oba jíme své poháry, ani jeden nepromluvíme. Když dojíme, přijde zase ta… a zeptá se: Dáte si ještě něco? Ne zaplatíme, ale vlastně jo něco bych si dal, vaše číslo. No to mě dostalo, kopnu do něj pod stolem a on jen ucukne, ale nic jinýho, neotočí se, jen se usměje. Moje? Vážně? Odnese to. Já zatím vyštrachám peníze za pohár, položím je na stůl, ani dýško jí nedám, zvednu se a odejdu. Ne Mony zůstaň! Nech mě, okřiknu ho a utíkám pryč. Běžím dál a dál, ale pak už nemůžu, nejsem upír. Sednu si na lavičku a přemýšlím proč to udělal. No jasný, to bude to, o čem se bavil s Nickem. Jako, že si chce nabalit další nebo co? Nebo chce, abych taky žárlila? Ale vždyť on nemá na koho!Rozbrečím se na lavičce na kterou jsem si sedla. Jak tak sedím, tak mi někdo sáhne na rameno…

Nechci zítřek!

29. června 2009 v 14:17 | Jonaska |  o mně
Lidi já nechci zítřek, máme vysvědčení a taky no prostě už tři týdny mám nějakej červenej flek na ruce, nebolí to ni, ale zvětšuje se to a nechce to zmizet a tak mi mamka řekla, že zítra půjdeme k doktorce, ale já tam nechci, co když půjdu do špitálu? Ach jo! To bych měla celý prázdniny v prčicích. Nechci půjdeme s holkama na Montanu ale eště nevím kdy. A takhle bych enšla nikam. Držte mi palečky ať to enní nic vážnýho, plosím!

Proč mě nikdo nemá rád- 50.díl

28. června 2009 v 22:17 | Jonaska |  Fan Fiction
50.díl- Věřím, řekne a políbí mě. Jenže to řekl tak nějak nejistě. Slyšela jsem to v jeho hlase. Mony, Ivet volá, křiší na mě zezdola mamka. Vydrž já si s ní chvíli pokecám a pak přijdu jo? Řeknu Joeovi a utíkám dolů pro telefon. Ahoj co potřebuješ? Víš Jake mi říkal, že s Jájou to vypadá celkem zle. Jo byla jsem u ní,a le zadusila se a tak jsme museli odejít, ale neboj ona s ez toho dostane. Jo aha, já myslela, že to envíš. Ne vím, byla jsem za ní s Joem. Ale starás e o ní Carliesle, tak se z toho dostane. Nesmím se proříct, že z ní bude upír, protože Ivet taky neví o nadpřirozeným světě, tak jako Joe. Aha tak nic, Mony budu muset jít, jake na mě volá pod oknem. Jo aha, takže už jste pokročili jo? No držím palečky, měj se. Jo ty taky. Položím telefon a jdu nahoru, ale jak tak jdu tak mě mamka zdrží. Mony, pojď sem, chci si s tebou popovídat. No co potřebuješ? Jak je Jáje? Je v pořádku? Mami, víš, ona má prasečí chřipku. No to vím, ale jak jí je? No víš, když jsme přišli, byla v pořádku,a le pak se nějak zadusila a Carliesle jí začal dělat různé vyšetření a tak jsme raději odešli, abychom nepřekáželi. Aha, a mylsíš, že bude v pořádku? Ne vím to! Řeknu,a le nejsem si jistá, protože vím, že v tuhle dobu už v ní asi upíří jed koluje. Pomalu a jistě se jí zastavuje srdce a ona se mění. Bude ještě hezčí než byla, její kůže bude sněhově bílá, tvrdá jako kámen a studená jako led. Ale taky vím, že potrvá dlouho než s ezačne ovládat. Přemejšlela jsem, že bych s enechala taky proměnit, i když vím, že by to Edward neudělal, ale pokusila bych se ho přemluvit, jen abych mohla být stejná jako oni,ale pak jsem poznala Joa a nechci ho stratit. Mami, já půjdu nahoru za Joem on na mě čeká. Jo jasně. Jdu nahoru, chci otevřít dveře svého pokoje, když zaslechnu…

click

28. června 2009 v 18:24 | Jonaska

Proč mě nikdo nemá rád- 49.díl

28. června 2009 v 18:02 | Jonaska |  Fan Fiction
49.díl- Mony, miluješ mě ještě? Co? No miluješ mě ještě? Joe, proč se mě na to ptáš? Neutíkej před tou otázkou, prosím. No jistě, že tě miluju, proč bych neměla? No víš, nevím, dřív jsme si všechno říkali, ale od tý doby, co jsi potkala Edwarda tak mi přijde, že máš přede mnou nějaké tajemství. Je to tak? Joe já tě miluju, všechno ti říkám, ale.. Takže je v tom tajemství. Víš, ani nevíš jak je těžký neříct ti to, ale nejde to. Nechci, aby mezi námi byli nějaké tajnosti ani z jedný strany. Ale tohle není moje tajemství je to Edwada a jeho rodiny a já jsem Edwardova kamarádka a tak nemůžu zklamat. Jo chápu to. Já myslel, víš vy se na sebe vždycky tak koukáte, jako by… Joe, ty zase žárlíš? Kolikrát ti mám říkat, že mezi mnou a Edwardem nic není? Já nevím, ono to tak vypadá. Ty vaše pohledy, tak si rozumíte, pořád se objímáte. Joe já miluju tebe, věř mi. Hm, rád bych. Ty mi nevěříš? Hm, tak to jsem si nemyslela. Ne já nevím jen, čemu mám věřit, jestli tom co vidím nebo tomu co mi říkáš. Tomu co ti říkám. Joe pojď půjdeme domů, tam se ti to pokusím vysvětlit, jo? Hm, dobře. Chytnu ho za ruku, ale cítím, že i když mě také stiskl, tak jen tak, no prostě to není jako dřív. Když dojdeme domu, jdeme do mého pokoje. Mami, ohlídej bráchu, chci Joeovi něco vysvětlit. On žárlí totiž na Edwarda. Na Edwarda? Nemá on Jáju? No má, ale Joe si myslí, že s ním něco mám. Tak se mu to pokusím vysvětlit. Dobře, my si s Aleškem něco zahrajeme, aby neotravoval. Díky. Jdu za Joem, který už je v mém pokoji. Sedí u okna a kouká ven. Jdu pomalu k němu a obejmu ho zezadu. Políbím ho do vlasů a on se otočí. Nahodí americký úsměv a řekne tak povídej. Políbím ho a pak se dám do vysvětlování. Joe, Edwarda znám už celkem dlouho. No asi dva roky. Stejně dlouho jako Jája. Dřív jsme bydleli jinde a když jsme se sem přestěhovali, obě rodiny, jak my tak i Jája s rodinou, tak jsme začali chodit do nové školy. Tam jsme poznali Edwarda. Teď nežárli prosím. Řeknu a usmějus e na něj. Chytím ho za ruku a pokračuju ve vyprávění. Já a Jája jsme na něm mohli oči nechat. Byl prostě dokonalý, ale nikdo se s ním nebavil. Bylo nám to divné a za každou cenu jsme se s ním chtěli seznámit. Všude možně jsme ho sledovali, zasměju se nad tou vzpomínkou. Potom se nějak přesazovalo a Jáju posadil učitel vedle něj. Záviděla jsem jí. Začala se s ním bavit a začali spolu trávit dost času. Spolu jsme ale taky trávili dost času, jako dřív. A pak Jája začala s ním chodit. Dost jsem záviděla. Ale potom když jsem je spolu viděla, ajk jsou spolu šťastní a že jsou jako jeden, tak jsem je nechala. Už mi to bylo jedno. S Edwardem mě pak seznámila a začali jsme se spolu bavit. Chodili jsme na výlety ve třech a někdy jela i jeho rodina. Bývalo to super a prostě stali jsme se nejlepšími přáteli a já už netoužila ho mít. Byla jsem šťastná, že jsem jeho nejlepší kamarádka, bylo to pro mě víc, než být jeho holka. Jsem divná, že když jsem byla tak blízko, že jsem se vzdala nejhezčího kluka ze školy, ale co, mě to bylo jedno. No a pak mi řekl, jedno velké tajemství, samozřejmě i Jáje. A od té doby si rozumíme ještě víc. Ale to tajemství ti bohužel říct nemůžu, i když bych velice ráda. No a pak jsme odletěli do Ameriky a tam jsme potkala tebe. Něco jako Jája Edwarda. Cítila jsem se tak jako mi to Jája popisovala když je s Edwardem. A od tý doby tě nepřestávám milovat. Věříš mi? Řeknu a nadějně se podívám na Joa.

Proč mě nikdo nemá rád- 48.díl

28. června 2009 v 16:57 | Jonaska |  Fan Fiction
48.díl.- ale Edward už stojí ve dveřích. No jo já zapomněla, že nás slyší. Ahoj, co tu děláte? Zeptá se s úsměvem Edwardem. Přišli jsme se podívat na Jáju, neva? Ne, vypadá už lépe a určitě tě ráda uvidí. Ale pozor ať se nenakazíte. Na vem si raději roušku a ty taky Joe. Jo jasně. Na nerad bych abys se nakazila, řene když mi podává roušku an obličej. Jak mi jí podívá kouknus ena něj a on zakroutí hlavou a zakroutí očima. Trochu mě to zmate, protože zrovna teď nemyslím na nic blbýho. Udělala jsem něco? Ne ty ne! Dostane se mi odpovědi i když jsem nic neřekla. Někdy tit o řeknu, řekne a ved nás k Jáje. Dojdeme tam s Joem ruku v ruce, ale když spatřím Jáju, taks e k ní vrhnu. Jájinko, jak se máš? Jak je ti, je to lepší? Je ahoj Mony, co tu děláš? Šla jsi se podívat jak umírám? Ty blázne, ty a umírat? NIKDY! Zapomeň, dokud budu a živu tak ty taky! A navíc máš Edwarda! Já vím. A starás e o tebe ten nejlepší doktor, řeknu a usmějus e na Carliesla. Oh díky Mony. Řekne Carliesle. Mony a kde máš Joa? Tady, drží Snoopyho. Je vy jste tu spolu? Jo šli jsme se na tebe podívat. Je vy jste hodní. Těším se až budeš zase fit, pak půjdeme na výlet a pojedeme za holkama a za Nickem a Kevem ju? Uděláme si výlet, co ty na to? Já-á-á-á-á ne ehm vím. Najednou se Jája hrozně rozkašle a jás eleknu. Jájí? Co ej ti? Mony, ustup. Vběhne tam Carliesle, ale ne tak rychle jako by to udělal, kdyby tam nebyl Joe. Začne jí prohlížet a dělají vše možné vyšetření, ale pak se podívá na Edwarada a řekne Edwarde budeme to muset udělat, nedá se nic dělat. Co budou muset udělat? Zašept mi do ucha Joe. Nevím, zalžu mu. Mony, musíme, řekne Edward. Dobře my půjdeme, kdy se budeme moci stavit? Nevím, uvidíme, zavolám ti. Večer, jo? Jasně, budu čekat. Jdu ho obejmout a zašeptám mu do ucha. Edwarde, víš že Jája po tom touží už jak dlouho a když musíte tak to udělej. Vím, že to je pro tebe těžké, ale pro mě je to těžší. Je to moje nejlepší kamarádka. Nechci aby mě zabila zrovna ona, to bych brala radši od tebe, i když taky nerada, protože ty jsi taky můj nejlepší kámoš. Ale když musíš, ta musíš. Udělejte to. Dobře, nedá se nic dělat, víš Mony. Jája se začne pořádně dusit a tak jen kývnu k ní a odejdu s Joem. Mám o ní strach, protože pokud bude jako Edward tak se ze začátku enbude umět ovládat. Ach jo, jak dlouho jí neuvidím? No ale když se nic jiného nedá dělat, tak se to musí udělat. Jdeme lesem. A Joe se mě najednou zeptá:…

tři avoše

28. června 2009 v 16:52 | Jonaska |  moje výtvory
Tady jsem si teď hrála! Budou z toho klikačky,a le až an večer možná! teď jdu žehlit, prádlo. :)

Náhoda je blbec- 8.díl

28. června 2009 v 16:14 | KajuSJoNuS
Strašně strašně moooc se všem omlouvám... Všem co četli tyhle povídky... Stala se mi malá nehoda s rukou a jsem ráda že už je vše OK... Nemohla jsem moc psát na PC a potom jsem udělala najkej průser a měla jsem skoro měsíc zaracha na PC.... A teď mi tvrvalo než jsem tohle sepsala protože ze tu dobu jsem upa zapoměla o čem to je...:-D Takže se fakt omlouvám a vydržte než se dostanu zase do kondyčky abych mohla začít pořádně psát...B-) Doufám že se to bude líbit...


Ale vždyť to je Kevin!!!! Jakto????? To není možnééé!!! Jou Koukni se!!!""Co je to za blbou hru???"........"Vy našeho pána znáte?? Haloo Jou, Nicku!!""Jo Couline to je náš třetí bratr!!!"...Poklesnu hlavou!!!!.....Kevin se na nás ulekaně podívá!!! Asi neví co má říct!!!...."Jou,Nicku co vy tu děláte???..""To by jsme se spíš měli ptát my tebe ne????""ALe já..Já newím jak toto vysvětlit!!""Tak to by jsi si měl pospíšit!!""Tak dobře ale ne tady!! Pojdte ke mě!!!"..Podívám se na Nicka a ukážu mu hlavou aby šel!!!! Taky se na mě podívá!! A kývne na příjmutí!!!!..."Posaďte se..Jo A Couline řekni všem že teď nechci být rušen že se můžou rozejít!! zítra uděláme pohovor!!!""DObře pane a nashledanou!!!"...Coulin odejde!!!!..."No tak vysvětluj!!!"..Řekne naštvaně Nick..!!!.."TAk dobře ale newím kde začít!!!! Takže...Kdysy když jsem se pohádal s našima!! Řekl jsem si že už mě nebaví tenhle svět!!! Je každej den stejnej!!!! A pak pak jsem našel u Frankiho v pokoji nějakou knížku o upírech!!! Bylo tam napsané jak se stát upírem ale ikdyž jsem tomu nevěřil tak jsem si to přečetl a skusil to udělat!! Musel jsem se napít nějakého hnusného nápoje a potom někoho zabít!! Někoho koho nesnáším!!!! Tak jsem zabil moji spolužačku Terez a pak jsem se stal tím čím jsem!!! Stačilo abych pokousal asi deset lidí a oni to vše pak udělali za mě!!!!""Chceš mi říct že jsi sobecky zničil lidem život???? A že jsi je nechal abys se mohl ty sám uspokojit????!!!! Kvůli tobě musíme zabít Marry a Anču!!!! Jsi sobec a idiot!! Už tě nikdy nechci vidět!!! NIKDY!!!!..."...Zvednu se a odcházím!!! Jenže Kevin je rychlejší a chytně mě pod krkem!!!!!" Kdybych musel tak bych tě zabil!!! Říkáš si o to sám tak se uklidni!! Jsem mnohem silnější než ty!! Uvědom si to!! Jsem váš vůdce a ten je silnější než vy všichni dohromady!!!!".."Myslel jsem že jsi bratr!! Ale radši se zabiju sám než abych musel zabít Marry!!!".."Hahahaha!! Jenže teď jsi upír a tebe nezabije nic!! Jen já a nebo jeden nápoj ale ten ti nikdy neřeknu!!!"...

Jonas bacil

28. června 2009 v 10:33 | Jonaska |  o mně
Normálně u nás lítal Jona sbacil!

Ráno dávali camp rock, koukala jsem prootže jsem ho dlouho enviděla, taťka (antijonas) asi v půlce přišel a když to skončilo, tak řekl, hm to bylo dobrý! Ty Jonasové tam hráli dobře. No čučela jsem na něj jak péro z gauče. Potom tam dám óčko a hrajou paranoid, a táta přijde prej co to je za písničku? říkám Jonasové proč? Prej no je to hezký! Takový zvláštní ale pěkný. Koukám, že mají i dobrý písničky. Potom když jdu večer kolem 11 spát tak juknu na mobil a tam je SMSka od mojí kámošky, která dřív měla taky ráda Jonasi,ale pak o nich začala říkat, že to jsou buzny a tak. A bylo tam napsaný že odvolává vše špatný co o nich řekla, hlavně že Joe je buzna. No koukám jak nevím co a ted ráno jsme si psali, že sem si předělaa pokoj a mám tam jen Jonasi a Miley a ona že taky chystá změnu. No prostě to nechápu! Všechno je jinak!

Taky to u vás lítalo nebo to bylo jen v Dubí?

Proč mě nikdo nemá rád- 47.díl

27. června 2009 v 21:04 | Jonaska |  Fan Fiction
47.díl- najednou mi zabrní kapsa. Je promiň, omluvím se a vydoluju z kapsy, zvonící telefon. Vydrž, řeknua sednu si. Ano?.. Ahoj, tady Edward… Je ahoj, co je děje se něco?..Ne neděje, teda, volám ti protože vezeme Jáju k nám domu, pustili nám ji, protože Carliesle je doktor. Máme jí pod vlastním dozorem. Ale není jí moc dobře… Vážně? A bude? .. Jo bude, hlavně se neděs, jo? Věnuj se Joeovi, užívejte si spolu, Jája bude v pohodě, nemysli na ní, jo? Kdyb něco dám vědět!..Díky Edwarde, měj se!Edward jo? Zeptá se zklamaně Joe. Hm, volal, že vezou Jáju k nim domu, jeho táta je doktor. Jo aha, tak to jo. Prý bude v pořádku. Řeknu a jdu k Joeovi a políbím ho. Copak, rozmyslela sis to? Hm, jo, Jája je s Edwardem. Tak já budu s tebou! Tak dobře! Joe mě začne hladit a líbat. Najednou tam ale vejde brácha. Mami, Joe Jonas tu vraždí Mony! Řve jako na lesy. Nech jí, zakřičí. Co? Odtrhnu se od Joa a kouknu na bráchu. Co děláš? Zeptám se naštvaně. Přilítne tam vystrašená mamka. Ježiš, ty mi dáváš Aleši. Neumíš klepat? Zakřičím na bráchu. Klid, zašeptá mi do ucha Joe. Já ho rychle chytnu za ruku, jinak bych asi bráchu zabila! Promiň, Mony! Já vás nechtěl rušit, ale mamka mě poslala, že je dole jídlo! Aha! Půjdeme? Zeptám se Joa. Brácha furt stojí ve dveřích. Co je nestačilo ti to? Ne to jo stačilo, teda já už, už půjdu, řekne a utíká dolu k televizi. Jdeme s Joem dolu a když tam přijdeme, jsou tam řízky s bramborovým salátem. Je mňam, už se mi sbíhají sliny. Řeknu nahlas. Posadíme se s Joem ke stolu a po jídle odejdeme zase do mého pokoje. Tam si chvilku povídáme, ale pak už mě to tam nebaví, protože za skleněnými dveřmi je vidět brácha jak nás sleduje. Si myslí, že je nenápadnej! Joe půjdeme ven? Jasně. Tak já vezmu psa a půjdeme se projít, hm? No to je skvělej nápad. Tak vylezeme ven. Otevírám ptarně dveře abych toho šmíráka nepraštila, ten se lekne azdrhá pryč. No nenápadnej teda. Sejdeme dolu a já zavolám: Mami, jdeme se Snoopíkem ven, jo? Jo jasně, je v koupelě, jinak by po Joeovi skákal. Ježiš, vy jste ho zavřeli kvůli mně? No to je děsný, já jsem zvyklej, Elvis pořád skáče. Já pro něj dojdu, jo? Řeknu a pustím se Joeovi ruky, která mě držela. Dojdu pro to naše malý stvoření a jakmile mu nandám kšíry tak jdeme. Vyjdeme ven a Joe se nad ním furt rozplývá. Ty máš asi rád zvířata, že Joe? Jo a moc. Hele, tak mě napadlo, nezajdeme se podívat k Edwardovi za Jájou? Jo jasně, za Jájou, řeken Joe. Tak jdeme teda za Jájou. Jdeme lesem, protože Edwardův dům je ukryt v lese. Ale je to tam pěkný. A jeho rodina je moc milá. Když konečně dojdeme k domu, chci jít zaťukat,a le..

Proč mě nikdo nemá rád- 46.díl

27. června 2009 v 20:39 | Jonaska |  Fan Fiction
46.díl- A ty si pravej Joe Jonas? Takovej jak zpívá ty super písničky a ten co o něm ségra furt sní a vymýšlí písničky? Álo! Přestaň! Jo jsem Joe Jonas, pravej a nemusíš se mě bát. Budeme kámoši, ne? No jasně! Zařve vzrušenej brácha. Teda někdy pochybuju o jeho orientaci. Chytnu Joa za ruku a jdeme do obýváku. Dobrý den, řekne slušně Joe. Když uvidí mamku s tátou. Dobrý den, ty jsi Joe? Jo to jsem. Děkuju, že tu budu moct být. Nebudou se mnou žádné starosti! Řekne. No to věřím. Mami můžeme jít ke mně do pokoje? Jsme unavení po té cestě, řeknu a stidknu Joeovi ruku. Jo jasně, jděte! Jedli jste něco? Zeptá se ještě mamka. Ne. Tak já vám něco uvařím jo? Dobře. Pak vás zavolám. Zavolá ještě za námi. Vejdeme s Joem do mého pokoje a Joe jen kouká. Co je, kouknu na něj. Já vím, je to tu malý a bordel. Neměla jsem čas uklízet, ten odlet do Ameriky byl tak enčekanej. Ale vydrž, posaď se tu a já to hned uklidím. Ne to ne o to nejde. Já mám v pokoji taky binec! Já jen, máš krásně zařízenej pokoj a pěkný stěny, řekne a usměje se. Jo tohle. No to víš, jinak bych neusnula, musím tě mít a očích. Dřív jsem usínala s očima upřenýma na tvůj největší plakát a představovala jsem si jaký to asi je být s tebou. A teď to vím. Jo a jaký to je? naprosto nepopsatelný! Najednou mě Joe začne líbat a vede si mě dozadu k posteli. Svalí mě na ní a něžně hladí. Je to krásný, ale nemůžu když vím, že moje kamarádka pomalu podléhá nemoci a já jí nemůžu pomoci. Nebudu si tu užívat i když bych moc ráda. Joe, já nemůžu, promiň, řeknu a odtáhnu se. Co je? Je ti špatně? Možná bysme měli jít k doktorovi. Ne je to jen stres, bojím se o Jáju. Aha, neboj Mony ona se z toho dostane. Už jen kvůli tobě, Ivet a Edwatdovi. Jsi její kmoška, Ivet taky a Edward přítel. Věř mi. Dobře. Přitulím se k němu a najednou mi…