Červen 2009

thinking of you

17. června 2009 v 21:09 | Jonaska |  videa
Tak lidi můžete si to zkouknout, já to pořád neslyším! A dost mě to se...!!! Ale tak vy se můžete mrknout. U mého SBéčka Wejísek píše Werča že Joe zpívá falešně! Ale já nemůžu říct, tak pls okomentujte! KUju!


hlásněte!

16. června 2009 v 20:37 | Jonaska |  Hlasujte
Jonásci jsou zase v anketě Kids choise! Tak aspoň něco ne? Ne nebudeme skromní! Vyhrajou všechno!!! :D


Tady se halsuje!

new designek

16. června 2009 v 9:16 | Jonaska |  o mně
Lidičky až přijdu kolem 4 domů tak vám tam nastavím designek, který jsem včera dělala! Bude letní, tak sand se bude líbit! Hledala jsem nějaké barevné fotky Jonásků a do oka mi padl ten shoot s Denisse, víte kterej! No tak z toho bude dessignek! Doufám, žhze se bude líbit! :)

malinkej Taylor

16. června 2009 v 9:08 | Jonaska |  stmívání

No tak to jsme se s holkama dost nasmáli teďka

další episoda JONAS- Chasing the dream

15. června 2009 v 15:45 | Jonaska |  videa
Ach jo zase to budu muset dávat do mobilu, no ale kvůli tomu všechno!


Proč mě nikdo nemá rád- 37.díl

15. června 2009 v 15:32 | Jonaska |  Fan Fiction
37.díl- Najednou mě chytí za ruku a usměje se. Je mi s tebou hezky, zašeptá. Nevím co dělat, ale pevně ho chytím za ruku, protože se bojím, že by mohl ucuknout. Mě s tebou taky, přiznám po pravdě. Páni to je hezký, celá se vznáším! Procházíme se a povídáme si, ale potom se začne stmívat a tak se vrátíme zpátky do hotelu. Byo to pěkný Jaku, ale už půjdu k soě, holky budou mít strach kde jsem. Neboj jsi se mnou, se mnou se ti nic nestane! Jája ví, že bych ti neublížil. To tě tak dobře zná? Jo jsme nejlepší kamarádi. No tak to si s ní vyřídím, řeknu a zasměju se. Tak já už půjdu řeknu a snažím se mu vypléct ruku z jeho. Tak teda ahoj, řekne a pustí mě. Vejdu do pokoje a tam sedí holky. Čau, řeknu s úsměvem. Ahoj, kdepak jsi byla? Projít se, nemůžu? Mám to snad zakázaný? Ne jen jsme tvoje kmošky, ne? S kým jsi tam byla? S Jakem, stačí? Ne nestačí, dělej vykládej, přeháněj, honem pojď. Co jste dělali? Povídali si a procházeli se. Aco, byla pusa? Ne nebyla! Ježiš vy jste děsný, furt jenom pusa, pusa! Poprvý si spolu vyrazíme a vy hned pusa! Ste hrozný. Jdu spát, jsem unavená. Já půjdu asi taky spát, řekne Mony a zvedá se. Kam jdeš Mony? Zeptáms e udiveně, když jde ke dveřím. Spát, řekne a pokrčí rameny. Kam, pod most? Ne vedle! Jo tak, tak si to užijte! No tak o to s neboj, v jeho přítomnosti nejde neužít si ani jedinou minutku. Odejde a tak si povídáme s Jájou. O klukách Edwardovi a Jakovi. Vytáhne ze mě, že mě chytl za ruku a řekl mi, že mu je se mnou dobře. Prostě si povídáme a pak někdo zaklepe.

CD LVTT ke stažení

14. června 2009 v 16:56 | Jonaska |  CD
Už jsem to poslechla, je to bomba!
Jonas Brothers - Lines, Vines and Trying Times

Track Listing:
1. World War III
2. Paranoid
3. Fly With Me
4. Poison Ivy
5. Hey Baby
6. Before The Storm ft. Miley Cyrus
7. What Did I Do To Your Heart
8. Much Better
9. Black Keys
10. Don't Charge Me For The Crime ft. Common
11. Turn Right
12. Don't Speak
13. Keep It Real

Download:
(ZIP/RAR file)Proč mě nikdo nemá rád- 36.díl

14. června 2009 v 14:32 | Jonaska |  Fan Fiction
Jo a je tu další dílek, snad s ebude líbit!
36.díl- Já jsem ti omylem roztrhl sukni, máš tam díru, ale já nechtěl, vážně. Ach jo, ty jsi zvíře, kde? Řeknu a jdu k němu, aby mi to mohl ukázat. Tady ukáže. No to, Joe ty jsi vážně zvíře, co teď, jako? Vždyť je to díra, jak nevím co, vždyť mi všichni uviděj až do krku. Promiň! Řekne a udělá psí oči. Ježiš neřeš, to, sakra Kája, já na ní zapomněla, řeknu a letím. Pa, řeknu, když otvírám dveře. Ahoj tak co? Jak to dopadlo? No víš, ten kluk je super, skvěle se s ním kecá, chtěla jsem ti poděkovat, kdybys mě nedokopala tak bych nešla! Hm, nemáš zač. Udělala jsem to ráda. A co, jdeš za ním? No jasně, on teď musel jít někam, ale pak se zase sejdeme v parku. Vážně díky. Mony, nestalo se ti něco? Ne proč? Že si furt držíš sukni na zadku. Ne nic, v pohodě. Co tam máš? Je Joe řádil! Co? No to mi ukaž! Otočím se a sundám ruce. Páni, jak si k tomu přišla? Joe trochu blbnul, jsem mu řekl, že je zvíře a tak se se mnou hádal, že jsem ještě zvíře nevidděla, no a tak ze mě strhl oblečení. Ach jo, to bych do něj neřekla. No tak to ho neznáš! Hm, hele Mony já už půjdu, asi tam už bude čekat. Jo jasně. Kája se otočí a utíká z hotelu. Já jdu zase za Joem.
Ivet
Sedím na posteli a najednou někdo zaklepe. Otevřu a v nich stojí Jake a sám. Ahoj, vyjde ze mě. Edward ani Jája tu nejsou. Ale já nejdu za nima, oni jsou venku. Šel jsem za tebou. Nechceš se jít projít? Zůstal jsem sám v pokoji, protože šli ven a chtěli mít soukromí. No a já se nudím. Půjdeš? Jo ráda, jen pojď dovnitř, já se půjdu převlíct. Jo jasně. Rychle jdu do skříně a hledám ty nejlepší věci, co mám. Když je konečně najdu, jdu se do koupelny oblíct. Rychle to na sebe navlíknu a běžím za ním. Jsem tu, doufám, že mi to moc netrvalo. Ne vůbec. Jinak, moc ti to sluší. Jé díky, řeknua cítím, jas emi krev hromadí do obličeje. Vyjdeme ven a jdeme po ulici. Je to hezký, když najednou.

Proč mě nikdo nemá rád- 35.díl

14. června 2009 v 14:09 | Jonaska |  Fan Fiction
35.díl- Na lavičce sedí ten kluk s Kájou a něčemu se pořád smějí. Nechci je rušit,a le mám tam kabelku. Kájo, to byl Joe, potřebuje se mnou nutně mluvit, musím se vrátit, mějte se tu, řeknu a vezmu si kabelku, ještě než odejdu se otočím, usměju se a zdvihnu palec nahoru. Pak rychle odkráčím. Jdu rychle do hotelu za Joem. Hned jak tam vejdu, jdu k němu do pokoje, zaťukám. Hned vyleze rozzářený Joe. Netušil jsem, že tu budeš tak brzo, řekne s úsměvem. Tak já můžu jít jinam, řeknua otáčím se. Já neřekl, že mi to vadí, jsem naopak rád. No tak to je štěstí. Pojď ke mně, řekne a táhne mě k sobě do pokoje. Tam mě začne líbat. Joe asi tě budu nechávat samotnýho častěji, jsi jako zvíře, řeknu a začnu se smát. Jo zvíře jo? Já ti ukážu zvíře! Řekne s úsměvem a vrhne se na mě. Svalí mě na postel a začne mě zuřivě líbat a mezi polibky vrčí. Ty moje zvíře, řeknu a zasměju se. Najednou ze mě začne rvát mojí minisukni a tričko, zachvíli jsem tam jen ve spodním prádle. Sakra Joe, co tě to popadlo? Ale mám vzteklinu, bacha na mě. No, tak to já půjdu k sobě, abych to taky nechytla, řeknua začnu se zvedat. Jak k sobě, žádný, tady budeš! Řekne a svalí. Já už budu hodnej. Kecáš, ty to umíš? No, umím! Já ti to ukážu, chceš? Hm, to by bylo super! Začne mě pomalu a něžně líbat, hladí mě všude po těle a já mu polibky oplácím. Najednou,a le zase někdo zaklepe. No to snad ne, řeknu a zesmutním. V tom nejlepším. Joe, je tam Mony? Jo je tady. Hned přijdu! Joe musím, prosím nezdivoč mi tu, za chvilku jsem tu. To je Kája, chce mi říct, jak to dopadlo a za chvíli za ním zase půjde! Já to znám. Vydrž jo? Začnu se oblíkat a když se oblíknu, chci jít ven,a le Joe se rozesměje. Co je? Nic, já nechtěl, mony, odpusť mi. Ale co?

Pls klikněte!

13. června 2009 v 22:20 | Jonaska |  Hlasujte
Prosím likněte mi tu, moc mi to pomůže! KUJU!
z focení shootu LVTT

13. června 2009 v 21:19 | Jonaska |  Jonas Brothers

Proč mě nikdo nemá rád- 34.díl

12. června 2009 v 21:28 | Jonaska |  Fan Fiction
34.díl-Když mi zazvoní mobil, jé to je Ivet. V pravou chvíli, kouknu na Káju kývnu hlavou směrem k tomu klukovi a pak se usměju a jdu si pokecat s Ivet. No, ahoj Ivet, co potřebuješ? Mony, čau kde jsi? V parku, proč? A s kým? S Kájou, ale proč se ptáš? A je tam i někdo jiný? Ne, sakra proč se ptáš? Vidíš já ti to říkala! Co si říkala? Sakra Ivet, cos e děje? Ale tady za mnou přišel tvůj žárlivý přítel, že jsi byla tak děsně sexy oblečená a pořád jsi se smála, že měl podezření, že jsi mu šla zahnout. Aha, tak to jo. Ach jo, mě z toho kluka jednou trefí. Vyřiď mu, že ho miluju a že jsme šli s Kájou na lov. Jakej lov? Vykřikne vzdálený hlas. On je tam s tebou Joe? Jo je tu. Ach jo, dej mi ho prosím. Jo jasně. Ahoj žárlivko. Ahoj, promiň, ale vážně tě miluju. Já vím, Joe ty víš, že se bez tebe většinou nehnu ani na krok, ale Kája potřebovala podpořit, víš? Tak jsme šli na lov kluků. Takže jste s kluky. No jen jedním, vůbec ho neznáme a Kája po něm jede. Ale já tu jsem jen jako doprovod, neměj strach. Hned jak přijdu, tak k tobě přijdu a pokecáme ju? Už se nemůžu dočkat až tě zase uviíme, jsem bez tebe deset minut a už mi chybíš. To ti mi taky, jo a hlavně si taky někoho neulov, v těch tvých hadříčkách by to nedalo ani tolik práce. Neboj zlato, myslím, že za chvilku přijdu. Pak přijdu k tobě, budeš tam? Jasně, budu čekat a pokud tam nebudu tak jsem v abru, hm? Pak si tě najdu neboj. Zavěsím a kouknu se na lavičku..

boží fotka Taylora

12. června 2009 v 20:51 | Jonaska |  stmívání

Ta je božííí!

Leaving the NY hotel

12. června 2009 v 20:33 | Jonaska |  Jonas Brothers
Kluci jsou tu opět boží!!


what did I do to yor hearth

12. června 2009 v 20:28 | Jonaska |  songs
A ještě jeden! :)


new photo k WT 09

12. června 2009 v 20:24 | Jonaska |  Jonas Brothers

To jsou nový fotky k world tour 09

pro seventeen

12. června 2009 v 20:21 | Jonaska |  Jonas Brothers
Další fotky pro seventeen, kluci jsou tu boží,a le pořád se opakuju! Jenže oni jsou prostě skvělí!


Joe out in Texas

12. června 2009 v 20:20 | Jonaska |  Joe Jonas
Joe si vyšel v Texasu, když byli na koncertu tak si vyšel an pouť, nejdou mis em ty obrázky a tak sem dávám odkaz.


about SL

12. června 2009 v 20:15 | Jonaska |  videa
Popstar Magazin se nedavno sesel z Jb asi pri foceni shootu a kluci jim poklabosili o jejich uzasnem videu Single Ladyies ktere zatrsal Joe na jednicku:D...