Duben 2009

Proč mě nikdo nemá rád- 21.díl

30. dubna 2009 v 21:45 | Jonaska |  Fan Fiction

Další dílek, neím snad s e bude líbit! :)
21.díl- To není možný! Ty vážně nikoho nemáš? Ne! Tos edivím, taková pěkná holka. Já mám totiž oči jen pro jednoho, ale on to neví a kdyby věděl, taks e mi jistě vysměje. To nemůžeš vědět. No jenže já jsem s nim aspoň kámoška a tak ho nechci ztratit jako kamaráda. Aha, tak to jo. To je mi líto. Chytím ji kolem ramen a přitáhnu k sobě. Chci jí utěšit a celkem se mi to daří. Nicku jsem ráda, že tě znám. To já taky! Kouká na mě a já se nemohu udržet a chci jí políbit, jenže se tam seběhnou tuny papraziů a tak jí nepolíbím, radši. Chytnu jí za ruku a utíkám s ní do hotelu. Promiň, tohle nenávidím. Km teď? Zeptám se jí, když za námi uvidím stádo paparaziů. Do pokoje? Dobře půjdeme ke mně, řeknu a rozeběhneme se ke mně do pokoje, po cestě potkáme Joa s Mony jak se líbají na chodbě opřený o zeď. Joe nerad ruším, ale přestaňte. Co? Necpi se do nás! Chci mu to vysvětlit, jenže nemusím, protože si Joe všimne těch paparziů. Aha, díky brácha. Rychle utíkáme dál. Nevím, co udělal Joe, ale je mi to jedno, pak se ho zeptám. Když doběhneme k mýmu pokoji, tak vezmu klíč a snažím se odemknout, jenže jak se celej třesu, tak nemůžu strčit klíček do zámku. Šárka mi ho vezme a rychle odemkne. Z rohu už se valí to stádo a tak rychle zalezeme a zabouchneme. Oba se opřeme o dveře a rychle vydechujeme. Po chvilce se na sebe usmějeme a zasmějeme se. Je to celkem směšné, když děláme všechno stejně. Šáríí promiň,… Za co? Za ty fotografy. Ale ty za to nemůžeš! Můžu jsem Jonas! Nemáme nikdy klid. Ale mě neva že jsi Jonas. Prostě to k tobě patří. A vlastně nás při ničem nevyrušili, ne? Jsme kamarádi. Jo jasně. Řeknu smutně.
Joe
Šel jsem za Mony, jenže tam nebyla, prý šla někam volat, no tak jsem s holkama kecal a při tom čekal na ní. Kecali jsme o všem možným. Byla sranda. Potom tam přišla Mony a přisedla si k nám. Ahoj, řeknu jí a obejmu jí. Páni, sluší vám to! Neboj to tobě bude taky slušet s Patrikem. Jo jasný, já a Patrik nikdy. To není realita.
Mony
Neřekla bych! Řeknu a usměju se na ní. Co si… počkej nevolala jsi mu, že ne? Tak trošku, jsem pokecala s klukem kterýho jsem milovala. No moment, co? S kým si mluvila? Zeptá se mě Joe. S klukem, kterýho jsem milovala. A co jste si říkali? Řekne Joe a vidím na něm jak žárlí. Ale tady někdo žárlí? Řeknu a ždouchnu do něj. Au, řekne Joe na oko naštvaně a otočí se. Plomiň, řeknu a obejmu ho zezadu. Z boku na něj kouknu a dám mu pusu na tvář. Sorry, že ruším, ale co ti říkal Patrik? No ty jeho kecy, co na mě furt má. A o mě? No, že si uvědomil jakej je pitomec, tak jsem mu pohrozila, že pokud ti něco udělá, tak bude mít co dočinění se mnou. Je vy se máte, ty tu máš kluka, kterej na tebe žárlí a asi tě miluje, ty si tu píšeš s tvým vyvoleným a mě se Edward přes tři dny neozval. Jani, tak je to upír, třeba je na lovu. Neboj, vždyť on nemůže bez tebe žít, tak cos e strachuješ? Hm, doufám, že máš pravdu Mony. Joe mě chytí za ruku a pošeptá mi do ucha. Nepůjdeme někam pryč sami? Jo jasně. Holky mi jdeme pryč ju? Řeknu a pozvednu obočí a uchytnu se. Jo dobře, užijte si to, řve na nás ještě Ivet. Jen se na ní usměju a zavřu dveře. S Joem jdeme kousek po chodbě, když mě začne líbat, opře mě o zeď a líbá. Když najednou kolem nás proběhne Nickýs se Šárčou. Joe nerad ruším, ale přestaňte, řekne a Joe se na něj znechuceně podívá. Necpi se do nás. Řekne, ale Nick už nic neřekne, protože se tam nahrne tuna paparaziů. Rychle od sebe Joa odstrčím a jdu jakoby nic dál po chodbě. Paparaziové proběhnou dál a já se zase vrátím dál. Páni, ty sji rozená herečka, řekne mi. No jasný, mám inspiraci v mým nejoblíbenějším filmu. Jakým smím se zeptat? Hm, camp rock! Aha! Tak to je super! Moment někde jsme skončili, ne? Nevzpomínám si, nemůžeš mi osvěžit paměť? Rád! Řekne Joe a vrhne se na mě. Začne mě zase zuřivě líbat, když tam…

jsme super

30. dubna 2009 v 20:17 | Jonaska |  Hlasujte
Lidi Jonásci jsou zase 1. Je to super takže už žádný pauzy, jo? ak opět hlasujte, hm?

NUdaa

30. dubna 2009 v 15:03 | Jonaska |  o mně
Lidičky nuuuuda! Máme pracovky a já se uplně mega nudím! Až pžijdu domů tak něco přidám možná i FFku! Ale neruším za to! Oki?

Kája vzkazuje

29. dubna 2009 v 21:45 | Jonaska |  Fan Fiction
Ahojky lidičky, napsala mi Kája, že měla tuhu od pastelky v prstě, takže nemohla psát. Ale teď už prý bude psát a napíše nějaký dlouhý díl. Takže se těště. Už je prý v poho. Tak se těště na dílek a na Káju! :)

ještě jedna písnička Petera

29. dubna 2009 v 21:04 | Jonaska |  ostatní videa
Ještě jedna, ta se mi moc líbí!


Peter singing

29. dubna 2009 v 20:51 | Jonaska |  ostatní videa
Lidišky na youtube mi napsal tenhle klučina, že jestli chci taks emůžu podívat. Je z Brazílie a je mu 22 a krásně zpívá a hraje na kytaru, určo na něj číhněte!

Tohle je SOS od Jonásků, jhůůů!


Tak tadle písnička s e mi líb!


Bubbly ta je taky hezká!!


Pokud chcete!

29. dubna 2009 v 20:07 | Jonaska |  o mně
Lidičky pokud chcete vidět kde bydlím, tak si pusˇ%tte to nejposlednější nahá jsi krásná! Tam je naše město. A ty holčiny co tam mluví, jsou holky z devítky od nás ze školičky! :) škoda že tam nejsem taky ale co!

Dnešní odpoledka

28. dubna 2009 v 21:31 | Jonaska |  o mně
Lidičky tohle je dnešní odpoledka s mejma bejbíkama! Jo já tam jsem jako debil a Eliška občas usíná, jinak v poho! :)

Proč mě nikdo nemá rád- 20.díl

28. dubna 2009 v 17:59 | Jonaska |  Fan Fiction
Oki j delší! A moc tam nejsou kluci, jen na konec, jako Jonásci! Ae budou, nebojte! tohle bylo pro Ivet, ten kluk.

20.díl- Najednou někdo Ivetce napíše. Kdo to je? Nevím, podívám se. Ivet otevře mobil a jen čte potom vykulí oči a otevře pusu. Co je? Stalo s něco? Jo! A co, kdo ti píše? To byste si nikdy netipli! Normálně, to je Patrik. Děláš si srandu? Co píše, dělej čti. Ivet vezme telefon a čte. Ahoj Iveto, chci s eti omluvit za to jak jsem se choval! Nevím proč jsem to dělal! Nechtěl jsem tě nějak ponížit. Nemohl bych se ti omluvit osobně? Prosím napiš, jestli souhlasíš, když tak se domluví kde a kdy! Patrik. Vidíš, ani se nemusím namáhat! Holky!!! On mi napsal! Áááá, začne pištět Ivetka. Vidíš! Já ti to říkala. Dělej odpověz mu! Ahoj Patriku, ráda bych s tebou šla ven, jen jestli chceš jít se mnou, tak musíš nejdřív přijet do Ameriky. Jsem tu s kamarádkami a třema klukama, ale až se vrátíme, za týden, tak s tebou ráda půjdu ven! Ivet. Holky, já tomu vážně nemůžu uvěřit, jenže, co když si ze mě dělá někdo srandu? Ale prosim tě, proč by si z tebe dělali srandu? Protože si jí ze mě dělaj pořád! Ale teď je to určitě on! Dej mi jeho číslo prosím! No jasný a přebereš mi ho! Já mám Joa! No jo já zapomněla. Tak jo. Ivet mi dá číslo asi Patrika. Já vezmu svůj telefon a jdu na chodbu. Sejdu dolu do haly, kde si sednu na takový malý gaučík a tam zavolám Patrikovi. Vytočím číslo a čekám. Prosím! Ahoj Patriku jsi to ty? Jo, ale kdo volá? Tady Mony! Ježiš, co chceš? Jde o Ivetu! No co je s ní? Vím, že jsi jí psal, tak si nehraj na machra jasný? Já tě už nechci dávno, ale Ivet tě má ráda. Můžu se tě zeptat, máš jí taky rád? Jo mám, jen choval sjem se jako pitomec před rukama. Páni ty jsi na to přišel? A sám? Nedělej si ze mě srandu! Dobře! Jo, ale chci ti říct jen jedno. Jestli jí něco uděláš, tak si mě nepřej! A co mi uděláš? Já nic, neperu se, ale můj kl.. kámoš. Ale, ale, že by jsi měla kluka? Do toho ti nic není! A kdybych měla, tak ty se to dozvíš poslední! Ježiš sorry, že jsme si nesedli. Já bych řekla, že bysme byli v poho, kdybys neměl ty keci! Mony, kde je… je sorry, řekne potichu Nick a sedne si vedle mě. Budu končit, nebudu s tebou ztrácet čas, mám tu zajímavější věci na práci. Jo tak čau a sorry za všechno, jo a pozdravuj Ivetu. Hm, čau. Típnu to a otočím se na Nicka. Promiň Nický, to byl jeden kluk. Ale copak? To nic, nic vážnýho, dřív jsem po něm uplně šílela. Ale to je vedlejší, co jsi potřeboval? Všude hledám Šárku a nemůžu jí nikde najít. No já nevím, není u sebe? Ne! A u nás? Taky ne! Tam byla jen Ivet, Jája, jo a Joe, prý tam na tebe čeká! Aha, tak to abych šla. A když uvidím Šárku, tak jí za tebou pošlu jo?
Nick
Chci si pokecat se Šárkou a tak jdu k ní na pokoj, zaklepu a otevře mi Kája. Je tam Šárka? Ne někam šla. Aha, tak jdu k Ivet na pokoj, jestli není tam, ale taky tam není. Jen Joe, prý když uvidím Mony, tak jí mám zavolat. Nějak podezřele za ní často chodí. No, ale přeju jim to. Sluší jim to. Včera při tý flašce jak se tam líbali. No prostě jim to spolu sluší, jen jim závidím, Joe má zase přítelkyni, jako pořád a já zase nikoho komu bych mohl něco říct. Ale už jsem zvyklej! Sejdu do haly, kde je Mony. Jdu k ní a zeptám se kde je, jenže si všimnu, že telefonuje, tak ztichnu a sednu si vedle. Hned to típne a otočí se ke mně. Zeptám se jí na Šárku, jenže ani ona jí neviděla! Řeknu jí, že jí hledal Joe a tak jde za ním. Já se jdu ještě podívat do hotelové zahrady, kde jí konečně najdu. Jdu pomalu k ní. Ahoj, řeknu dyž jsem blíž. Je ahoj Nický, co ty tu? Všude tě hledám, nemám s kým kecat! A chceš kecat se mnou, jo? Hm, jestli ti to nevadí? Ne vůbec. Sedneme si na lavičku pod rozkvetlé stromy a povídáme si. Jo a to tvýmu klukovi nevadí, že jsi tu bez něj? Zeptám se. Já, no nemám kluka! Ne? Vážně? Páni, mám šanci, říkám si pro sebe!

nějaký blingee Jonásků

27. dubna 2009 v 20:22 | Jonaska |  blingee
:p:D:)He's mine!!My Husband :DNickyJoseph JonasSexxiest Man AliveNicholas Jerry Jonas :DJoe Adam Jonas :DNicholas Jerry JonasJoseph AdamJoey :)Jonas BrothersCooking JonasNelvisA Little Bit LongerJonas BrothersJoseph Adam JonasSexxiest Man AliveJONAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Joe and His Smile:DMy LoveLiving the DreamA True HeroPicture PerfectK2 CollageDJ Danger CollageYoung to Old

jj tady je ten blog

27. dubna 2009 v 19:52 | Jonaska |  o mně
Je sorry jás em nedla její blog! :) www.newmoon-bellaandedward.blog.cz

nějaký moe avíky

27. dubna 2009 v 19:30 | Jonaska |  avatary
Jo a chtěla bych vás o něco poprosit! Plsky koukněte se k mojí kamarádce na blog a zanechte jí tam nějakej koment a přečtěte si její FFku! Zdá s emi smutná, že jí tam nikdo nechodí! Plsky zastavte se tam, děkuju! Vaše Jonaska :)

JONAS taštička

27. dubna 2009 v 19:00 | Jonaska |  Jonas Brothers
Tohle je upe nejúžasnější taštička, co jsem viděla! No řekněte sami, jaks evám líbí?


Proč mě nikdo nemá rád- 19.díl

27. dubna 2009 v 15:31 | Jonaska |  Fan Fiction
Oki máte tu pokráčko! :D Snad dobrý!!! Jo a mojí nejky kámošce jsem tam dala Edwarda, taks e nedivte! Já jí to totiž slíbila! :D

19.díl- Najednou někdo zaklepe. Dále je otevřeno! Otevřou se dveře a v nich stojí Joe. Skloním hlavu a nevím, co dělat. Pojď dál Joe. Je díky Ivet, ale dlouho s nezdržím jen jsem chtěl mluvit s Mony! No jasně, Mony, slyšíš Joe přišel. Potřebuju si s tebou promluvit. Jo dobře už jdu! kouknu na Ivet a zašeptám, vidí už mi jde říct, že to byl omyl. Ona udělá ten její ksicht, jako no jasný! No tak jdi, popžene mě. Já jdu pomalu za Joem. Zavřu dveře a zeptám se. Ahoj, co potřebuješ? Vidět tě! Ráno se probudím a místo tebe tam leží papírek, to mi víckrát nedělej! Co? Ty jsi mi nepřišel říct, že to byl omyl? Proč bych ti to měl říkat? No, protože to byl omyl? Nebyl, co si to namlouváš? A proč jsi se vypařila? No já nevěděla jsem, aby mě holky nehledaly! Noa tak by tě hledali, no a pak bych jim řekla co? No, že jsi byla u mě! Nebo se za mě stydíš? Já za tebe? Ne, ale ty za mě! Sakra Mony, neplácej blbosti. Prosím, neříkej už takový pitomosti, prosím! Tak dobře, jen mi to pořád nejde do hlavy, že zrovna já a s tebou! Takový nereálný, víš? No jak vidíš tak je to reálný! Tak když myslíš! Mony, musím jít za klukama, chceme se na něčem domluvit! Jo jasně, já tě tu nedržím. Hm, tak se zatím měj. Miluju tě. Joe mě políbí a jak se odtrhneme tak odbíhá pryč. Vejdu do pokoje, celá rozzářená a Ivet na mě kývne. Tak co chtěl? On mi řekl, že mě miluje! No vidíš, já ti to říkala. A neřekl mi, že je to omyl! A že se za mě nestydí! Ivet, já jsem tak šťastná, jen tomu pořád nevěřím. No a proč nejsi teď s ním? No Joe šel něco řešit s rukama. Aha! Ahoj holky, jste už dlouho vzhůru? Ptá se Jája, která si mne oči. Jo celkem jo. A proč jste mě nevzbudili? Proč, měli jsme? No tak určitě mi toho uteklo dost. Tak povídejte, co se tu dělo, když jsem spala? Nic důležitýho! Určitě s něco stalo a vy mi to tajíte! No dobře, nespala jsem u sebe v pokoji! A kde? Vedle v pokoji. Počkej, kde? Moment vedle má pokoj…. Joe! Ty jsi spala s Joem? Ne jen vedle něj! Uff, jsem si oddychla. No já sjem si myslela, že to byl omyl, že jsme se líbali a tak, jenže… Co vy jste se líbali? Páni! No a Joe tu byl před chvílí a říkal, že to nebyl omyl a že se za mě nestydí, což se mi nezdá, pořád tomu nemůžu uvěřit! Sakra věř si! No, ale proč nejsi teda s Joem? Zase, já si to nahraju na kazetu! Šel s rukama něco řešit. Jo tak to jo! Jo Mony, chci ti jen říct, že vám to přeju a moc. No jasně, ale určitě ne tak, jako já tobě a Edwardovi. Jste ten nejúžasnější pár. Jája začne rudnou. Nestyď se, moc vám to spolu sluší. Hm, ale teď tu není! Hm, vzala bych ho s námi, jenže jsem to nestihla zařídit, promiň! Ne to je dobrý, kdyby tu byl, tak by nebylo tolik srandy, spíš obav, kdy koho zakousne! No jo, já zapomněla, že je upír! Hm, je, ale moc hodnej! A asi ho miluju! Umřela bych pro něj! Chtěla jsem se nechat od něj proměnit, ale nechce to. Prý to neudělá! Celkem mě to štve! Ach jo, vy si stěžujte! Ty, že tě štve, že tě nechce tvůj kluk proměnit a ty si zase nevěříš, ty jo obě máte kluky, co vás milujou a furt si stěžujete! Já nemám nikoho a stěžuju si snad? No stěžuju, ale míň než vy dvě! Já jak debil, pořád sním o jednom! Jenže Ivet, on tě chce, jenom to nevidíš. On je stydlivej! Stydís e tě oslovit, až se vrátíme tak to zařídím! Joe mi dodal odvahu! Už se moc nestydím!

Proč mě nikdo nemá rád- 18.díl

26. dubna 2009 v 21:06 | Jonaska |  Fan Fiction

Tak ju no další dílek! Snad s e bud elíbit!
18.díl- Jen tak koukám do zdi a najednou se probudí Ivet. Dobré ráno! Řekne s úsměvem na tváři. Ahoj! Oplatím jí úsměv. Ale copak nějaká vysmátá ne? No to ty taky! No zdáli se mi krásný sny! Jo o čem? O… no ty víš o kom! O Joeovi? Nee! Tak o kom? O Páťovi! Zase? Tobě se furt líbí? Hm, tobě ne? Ne už ne! No jasný, to říkáš furt! Ale teď to myslím vážně! Ale, ale co tak najednou? Nic! Noa kdo je teď na obzoru? Ty víš! Joe? Skloním hlavu a rudnu. Ty chceš Joa? No tak já ho milovala, když sem ho neznala, tak teď když ho znám a jsme kmoši, tak ho mám radši ještě víc. No jasný, to chápu! Páni, přeju ti to! A co už jsi mu to řekla! No, jo, no! Vážně a co na to říkal? Počkej musím ti to říct celý, ale nikomu, nikomu, jo? To nesmíš říct, jasný? Jo jasný! Sednu si k ní, aby nás Jája neslyšela, teda ne, že bych jí to nechtěla říct,a le nezáleží jen na mě, ale i na Joeovi, třeba byl jen opilý a nevěděl co dělá, což je pravděpodobný, protože takovou žábu jako jsem já by nepolíbil! No tak rychle povídej! Víš, včera večer, když už jste spali, jsem složila písničku a zpívala jsem si jí v koupelně, no a pak Joe zklepal na dveře jestli si nechci jít povídat, že nemůže usnout a že mě slyšel zpívat a tak jsem šla. Fakt? No ty bys to neudělala? Jo asi jo! No ale povídej dál, co bylo? No šli jsme k němu do pokoje, tam jsme si chvíli povídali a jás eho zeptala proč nedal fant, když mě měl políbit, on mi začal říkat, že se mu líbím a tak. A já tomu nevěřila a říkám ať si ze mě nedělá srandu a tak a on mě začal líbat. Bylo to úžasný! Pak jsme si vedle sebe lehli, on mě líbal ve vlasech a já mu ležela na jeho chlupaté hrudi. No a pak jsem usnula, když jsem se teď ráno vzbudila tak jsem mu nechala vzkaz na stole, že jsem šla do svého pokoje no a šla jsem sem. Páni on tě teda taky miluje? To je hezký! Ne nemyslím si to! Co? Jak nemyslíš? Vždyť jste se líbali! Jenže viděla jsi včera kolik toho vypil? Určitě nevěděl, co dělá! Ježiš Mony, ty si vůbec nevěříš! No a měla bych? Sakra je to jen krásnej sen, ale není pravdivej! V životě jsem neměla kluka a můj první je Joe Jonas? Trochu divný ne? Neměla jsi, protože se tě báli oslovit, říkali si, že na tebe nemají! Jo jasný!!! No jasný, Joe se nestydí! Ivet, je to hezký, to co mi tu teď říkáš, děkuju za podporu, ale já si stejně myslím, že byl opilý a nevěděl co dělá! Ach jo, ty jsi marnej případ!

out in paradise island

26. dubna 2009 v 18:37 | Jonaska |  Jonas Brothers

Jujda závidím těm cos es nimi viděli, vidí, uvidí a znají!!!! To mě se nikdy nestane!!!! Ani jedno! Ale Joe je krásnej!!!
No neříkám to? že je krásnej?

Joe out with the Veronicas

26. dubna 2009 v 16:12 | Jonaska |  Joe Jonas
Ach jo, nevím mno, myslíte že se líbí Camille, že jede za dvěma holkama až do Austrálie?
jo a nenávidím tu reklamu na těch fotkách! Vrrrrr!


foto JONAS

26. dubna 2009 v 16:00 | Jonaska |  Jonas Brothers
Tohle je mezi scénama!

Kevoušek je tu fešáckej!

No Joe samo taky ten jeho ach úsměv!!!

Ta holka je celek pěkná! Celke závidím!
Je zaujatej Joe kde myslíte že je? Já bych řekla že na stránce kd ej eon!
Hele na tu postel vedle Joa bych se ještě vešla ne? :D

Je to by mě zajímalo proč dělaj z Kevči taký pako!
No to říkám ne?
Taej ksicht! Nevim kdyby mi někdo skřípnul ruku do skřínky tak asi neudělám takej ksicht! :)
Jůůů o čem asik přemýšlí? To nevím, ale je při tom sladkej!
No fešík!!!! Fešáci! :) Joe jde cirkusu!
že by Kev něco provedl? Se na něj Joe nějak mračí!
Páni co to má? Rovnátka? No já vypadat takhle tak nejdu za Joem no!

Jůůů vánoce

Jééééééé
nebezpečnej muzikant!

nějaký videa k JONAS

26. dubna 2009 v 13:51 | Jonaska |  videa
Pizza girl

26. dubna 2009 v 13:50 | Jonaska |  videa
Lidi to je z JONAS! Já to chcu v sobotu vidět!!!!!!!! Jenže nemáme disney channel!!!! Ale tadle písnička je úža a co dělají a tý pizze, no koukněte se. Nej je jak tam je Nick pod tím salámem a hraje na kytaru, nebo jak na Joa málem spadne ten salám a on takej ksicht co udělá!