Únor 2009

Mandy

28. února 2009 v 20:44 | Jonaska |  videa


Tady na tomhle videu jde slyšet Keva jak zpívá! Zpívá hezky!


shoot s JB 4

28. února 2009 v 20:14 | Jonaska |  Jonas Brothers
Klikněte pro zobrazení původního obrázku


shoot s JB 3

28. února 2009 v 20:13 | Jonaska |  Jonas Brothers
Klikněte pro zobrazení původního obrázku


shoot s JB 2

28. února 2009 v 20:12 | Jonaska |  Jonas Brothers
Klikněte pro zobrazení původního obrázku


shoot s JB

28. února 2009 v 20:10 | Jonaska |  Jonas Brothers
Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Cirkus- 5.díl

28. února 2009 v 15:07 | Jonaska |  Fan Fiction
Máte tu další díl, budu tu zase večer, teď se mějte papík!

5.díl- řekne Ashley. Jo moc, řekne hlas za mnou a já se otočím. Je, ahoj Nicku. Ahoj Jenny, půjdeme? Jo jasně. Ahoj Ashley. Nicj mi nastaví ruku a já se zavěsím. Tak kam půjdeme? Zeptám se. To je překvapení! Jdeme lesem, loukami, po chodníku, až dojdeme k nějakým vrátkům. Co tu děláme Nicku? zeptám se opatrně. Uvidíš, Nick mě chytne za rukua já jsem sedmém nebi. Odemkne a my vejdeme. Chvilku jdeme houštím,ale když se tím proderem, vejdeme do nádherné zahrady. Je to tu jako v poádce. Stojím a koukám. To není vše. Řekne Nick. Co? Kouknu nevěřícně na Nicka. On mě natočí a já spatřím n kameni svíčky a kolem jídlo. Chtěl jsem tě víc poznat a nejlépe se lidé poznávají při jídle nebo v přírodě a já si nemohl vybrat, tak jsem zvolil obojí. Nicku, je to krásný. To ti děkuju. Nick mě chytí za ruku a vede mě k jídlu. Posaď se. Sednu si a Nick někam odběhne. Chvilku čekám a po chvilce přijde zase zpět. Promiň ještě jsem pro něco šel. Jo dobrý. Řeknu a usměju se na něj. Je tak krásnej. Nick si sedne naproti mně a podá mi nádhernou růžovou růži. Je, Nicku, ta je krásná. Ta je pro tebe. Usměje se Nick. Tak co pustíme se do toho? Jasně. Nick vezme vydličku, nabere a začne mě krmit. Nicku, co to děláš? Krmím tě, nevidíš? Ach jo, Nicku, ty jsi blázínek! Asi jo. Vezmu taky vydličku a začnu prozměnu krmit já Nicka. Když se nakrmíme, Nick prohlásí, tak mi o sobě něco řekni. Když já nevím co. Tak něco, abych toho o tobě věděl víc. No dobře, narodila jsem se v Londýně, potom jsme odjeli sem do Ameriky a nechodila jsem do školy, protože jsme pořád někde cestovali. A všude jsme týden a pak odjedeme. Hm, takže tu budeš týden? Tady ne, tady budu čtrnáct dní! Hm, posmutní Nick. A co ty, Nicku? Co já? No pověz mi něco o tobě. Já bych řekl, že o mě všechno víš. Ne nevím, nestíhám se koukat na televizi, takže nic nevím! No dobře, mám tři bratry. Joa, Keva a Frankieho. Jsem křesťan, no a mám. .. Co máš Nicku? Víš no, jsem nemocný. No tak to každý v dnešní době. Hm, jenže já mám cukrovku, řekne potichu Nick. Ach promiň, Nicku, to jsem nevěděla, promiň. Ne dobrý. Už jsem si na to zvykl. A teď na to nechci myslet, chci si užívat! Jo to já taky, víš L.A. je moje nejoblíbenější město a v životě už se sem asi nepodívám, protože se do měst nevracíme! Aha, to je škoda, řekne Nick. Hm, posmutním. Tak si to pořádně užijeme, ne? Nick se zvedne a jde někam, přinese rádio a pustí nějaké písničky. Smím prosit? Klekne si přede mě. Stoupnu si a dám mu ruku do dlaně. On si mě přitáhne a tančíme. Pořád se smějeme, protože si navzájem šlapeme na nohy. Když už se stmívá, všechno sbalíme,a le necháme to tam. Nick mě vezme za ruku a jdeme zase zpět, tentokrát to bereme městem. Procházíme se a já se cítím šťastně. Půjdu tě doprovodit domů. Řekne Nick. Oh děkuju ti. Když dojdeme ke mně, kouknu se kolem a…

Nicku, ty s enezdáš!

27. února 2009 v 18:00 | Jonaska |  videa
Nicku nemlať do toho tolik! :D


Cirkus 4.díl

27. února 2009 v 17:33 | Jonaska |  Fan Fiction
Další díl, takej divnej!

4.díl- Jo jasně mami. Promiň, musím jít. Mamka odejde a já si pustím rádio. Poslouchám a najednou mi zazvoní telefon. Nějaké neznámé číslo. Zvednu to, prosím, řeknu nejistě. Haló-ó? Je tam Jenny? Ano u telefonu, ale kdo volá? Tady Nick, nevím, jestli si na mě pamatuješ! Je Nicku, ahoj, jasně, že si na tebe pamatuju. Promiň, že tě otravuju, ale nešla by jsi se mnou zítra někam? Jo jasně, ráda. Tak já se pro tebe zítra odpoledne stavím, jo? No jasně, to bude skvělý, budu se těšit, ahoj Nicku. Ahoj. Položí to a já jsem uplně šťastná. Celá šťastná jdu za Ashley, zaklepu a ta tam sedí na posteli a zpívá. Promiň, můžu? Jo jasně, pojď dál. Musím ti něco říct! Tak pojď. O co jde? O Nicka. Páni, no tak říkej, přeháněj! No tak počkej chvilku, ne? Jo jasně. Tak víš, Nick, on mi volal. Páni, to je rychlost! Jestli se s nim nechci sejít. No doufám, že jsi řekla jo. Hm, řekla, zítra se pro mě staví. No to je parádní, Jenny, ty máš štěstí. No já vím,a le víš, já nemám nic na sebe! Neboj něco ti vybereme. Jenže v obchodech už mají zavřeno. Jenny, ty nevidíš kde se nacházíš? No u tebe! No a? Nechápu. Prosim tě, pojď se mnou. Ashley mě vzala za ruku a táhla mě před svojí skříň. Otevřela jí a já jen zírala, netušila jsem, že má tolik krásnýho oblečení. Kam jdete? Zeptá se mě po chvilce Ashley. Nevím, někam. Tak to ti dám asi nějaký pohodlný džíny, kdybyste se šli projít. Vytáhne ze skříně nádherný bokovky. A ještě nějaký parádní tričko to chce. Chvilku hrabe ve skříně a pak vytáhne takový svítivý zelený. A tady máš mikču. Kdyby ti byla zima. Ach děkuju to je nádherný. Jsi moje záchrana. Jo jasně, ráda ti pomůžu, dyť to víš, ale zítra mi budeš vyprávět jasný? Jasný, zasmějus e na ní. Tak ti díky,ale teď už si půjdu lehnout, pa. Rozloučíme se a já jdu i s věcmi ke mně. Lehnu si a hned usnu. Celou noc myslím na Nicka, na ty jeho oči, hlas, úsměv. Ach, zůstalo mi to v hlavě. Ráno se probudím a stojí an demnou mamka. Jenny, dneska půjdeme na oběd, půjdeš s námi? Na oběd? Koukám na mamku. Jo na oběd, je v tom nějaký problém? Víš, mami, já mám už něco domluvený. Odpoledne jdu s kamarádem ven. Aha, tak půjdeme na večeři, no! Když já nevím, kdy se vrátím, ale budu se snažit, jenže pokud nepřijdu, tak běžte, nečekejte! Dobře. Mamka odejde a já se začnu oblékat, kulmuju si vlasy a tak. Protože jsem se probudila 11, moc času nemám. Když jsem hotová, jdu se ještě ukázat Ashley, odbornici přes módu. Otevře a kouká. Páni, Jenny, moc ti to slušíí!

Demi shoott

27. února 2009 v 16:58 | Jonaska |  Demi Lovato

co všechno o mě víš? :D

27. února 2009 v 16:55 | Jonaska |  o mně

Tady je takovej testík, kolik toho o mě víš? :D

udělej si můj testík o JB

27. února 2009 v 16:34 | Jonaska |  Jonas Brothers

Udělej si testík o Jonasech, Moje výroba.


promiňte spletla sjem se, v tom na jakém projektu dělají mám tam camp rock, ale má tam být J.O.N.A.S. neumím to vrátit, takže dejte camp rock, promiňte!


tanečníci

27. února 2009 v 16:14 | Jonaska |  videa

Parádní video, které dokazuje, jak to umí Jonásci rozjet! Teda hlavně kEV JE největší tanečník, bych řela!

co to Nick zkouší?

27. února 2009 v 16:04 | Jonaska |  Jonas Brothers
Co to Nick zkouší s těma prstama?

Jonas Brothers Graphic by Jonasgraphics.

videjko

27. února 2009 v 16:02 | Jonaska |  videa

free dess s Hilary

26. února 2009 v 21:39 | Jonaska |  moje výtvory

Další volný designek!

Kdopak ho cetete? Je s Hilary. Líbí s evám?

Stačí do komentů jen napsat, že ho chcete! A je váš. Jo a musíte bt první, mno!

moe další diplomky

26. února 2009 v 17:12 | Jonaska |  o mně

Cirkus 3.díl

26. února 2009 v 15:22 | Jonaska |  Fan Fiction
Otočím se na Nicka a ten se nejistě a zárovn smutně zeptá: Uvidím tě ještě někdy? Nicku, ráda tě zase uvidím, tady máš mé číslo a kdykoliv zavolej, budu se těšit, ale ted už musím. Dám Nickovi své číslo a běžím do stanu. Představení akorát končí a tak se ukloním a jdu za Ashley.
Nick
Rozhodli jsme se s bráchy, že půjdeme zase jednou do cirkusu, tak jsme šli. Byla to zábava, ale pak tam přišla taková usměvavá dívka a omylem upadla. Všichni se jí začli smát a tak utekla ven. Šel jsem tedy za ní. Položil jsem jí ruku na rameno a ona řekla: jdi pryč Ashley. Aha, řeknu, že nejsem Ashley, představím se a chvilku si povídáme, jenže vše krásné jednou končí. Musím už jít, řekla a odcházela, jenže já se jí ještě zeptal jestli jí ještě uvidím a ona mi dala svůj telefon. Pak odběhla. vrátil jsem se zpět za kluky a ty se na mě jen smáli. Co je? Nic, řeknou a zasmějou se. Pokecali jste si? zeptá se mě venku Joe. Joe, nech mě! Tak promiň, jsem jen zvědavej. A jak se jmenuje? zeptá se pro změnu Kev. Keve, nech ho, řekne Joe. Jmenuje se Jenny. Hm, pěkný jméno, uzná Kev. Tak, ale teď už pojď, musíme domu, jo jasně.
Jenny
Kde jsi byla tak dlouho? ptá s eAshley. venku. odpovím. Sama? Nee. Co? A s kým? S Nickem. S kým? Nickem, neslyšela jsi? Ale, kdo to je? Jen se na ní usměju. No neříkej, že to je ten kluk, jak si na něj... Jo je to on. Víš, kdo on vlastně je? Ne, kdo? On je ten z tý skupiny Jonas Brothers! A, jo, já věděla, že ho znám! A jakej je? Jen se usměju a odcházím pryč. Počkej, chci vědět detaily! volá Ashley, ale já se nezastavuju. Doběhnu do své maringotky a tam se svalím na postel. Přijde tam maka a položí mi ruku na rameno. Jenny, nedělej si z toho nic i mistr tesař se někdy utne. Zvednu hlavu a směju s ena ní jako sluníčko. Co je? kouká na mě mamka nevěřícně. Já myslela, že tu brečíš a ty se tu zatím směješ? tebe netrápí ten pád? Ne, už ne! A kam jsi odběhla? Ven, musela jsem se uklidnit. Ale proč jsi tam byla tak dlouho, sama, měla jsi přijít za námi, víš že u nás vždy dostaneš podporu! Jo vím, ale venku mi bylo líp. Vážně? Jenny, byla jsi tam sama nebo s někým? heh, jen se usměju. Jenny, s kým jsi tam byla? To je tajný! No dobře! Nebudu tě nutit, ale pokud mi to budeš chtít říct, tak jsem tu.

kluci z US5

25. února 2009 v 21:45 | Jonaska |  US5

to je hustyyy

Cayce


Chris


Izzy


Richie

Vinnie


Jay