Silvestr v Čechách- 27.díl

30. ledna 2009 v 12:00 | Jonaska |  Fan Fiction
27.díl- Políbím ho a přitulím se k němu. Joe mě obejme a pevně si mě přitiskne k hrudi, hladí mě po vlasech a dává mi polibky do vlasů. Po chvilce usnu, no ještě aby ne, se mi z tý jeho vůně zamotala hlava.
Nick
Večer jsme šli s Kevem k jezeru a řešili jsme koncerty. Taky jsme si povídali o tom jak se nám stýská po holkách, Kev pořád básnil o Jáje, ale já ho nevnímal, protože jsem měl plnou hlavu Ivetky. Koukal jsem do vody a přemýšlel co asi dělá. Po chvíli do mě Kevin tak strčil, že jsem málem sletěl do vody. Jdeš Nicku? Jo jdu! Šli jsme po cestě a když jsme došli do chatky, tak jsem se převlékl do pyžama a zalehl, chvilku jsem poslouchal písničky, ale pak se mi vybyl přehrávač a tak jsem myslel na Ivet. Najednou do chatky přišel Joe s Mony, já ještě nespal, ale oni mysleli, že spím, tak jsem zavřel oči a snažil se usnout, ale prostě to nešlo! Joe chvilku štrachal ve skříni a pak vyndal tričko. Podal ho Mony a ta se šla převléct. Joe zalehl do postele a když byla Mony převlečená, tak si vlezla k němu, byli krásnej pár, jak se k sobě tulili, docela jsem Joeovi záviděl, že tu má Mony a já mám Ivet několikset kiláků od sebe. Chvilku jsem poslouchal, ale moc to nebylo jen muck a muck a miluju tě a no znáte to. Ale pak Joe řekl větu která se mi honí hlavou. Řekl: Dneska to s tebou bylo krásný a nelituju toho, co se stalo. Cože? To snad ne, ať to není na to na co myslím. Mony ho zadrželi a řekla něco jako asi kluci. A Joe řekl: že spíme jako zabití a že nic neslyšíme. Se hošan plete. Bože, snad to pako neporušilo slib. No to by snad neudělal, snad není tak pitomej. No doufejme. Ráno se vzbudím, jako první a kouknu po pokoji. Mony tam leží v objetí Joa, ústa mají kousek od políbení. Jdu nemůžu se na ten zamilovaný páreček dívat. Jdu ven, narazí do mě nějaká holka. Znám jí odněkud, ale teď nevím odkud, mám v hlavě jen jednu osobu: Ivet. Je promiň, omlouvá se dívka. To je dobrý, to já šel jako tělo bez duše. A co se stalo Nicku? My se známe? No já tebe jo, ale ty mě, no nevím jsem Tina a hledám Mony neviděl si jí? Ráno nebyla v chatce a to není normální, mám strach kde je. Neboj, je s Joem, ten jí nic neudělá, spí u nás v chatce. Byla tam celou noc. Je tak to jsem si oddychla a co ty, něco tě trápí? Ale to nestojí za řeč. Ale mě to zajímá, pojď určitě se ti uleví, když mi to řekneš. Ty jo vždyŤ mě sotva zná a já se jí mám zpovídat? Ne to je dobrý, to by jsi nepochopila. Tak promiň Nicku, chtěla jsem ti jen pomoc. Naštvaně odchází. Ach jo, jsem blbec, ona za nic nemůže. Promiň otočím se k ní a chytnu jí za ruku. Víš já mám holku a ona je celkem daleko ode mě. Moc jí miluju a když jsem teď viděl Joa s Mony, jak jsou si blízcí a jak se milují, tak jsem si uvědomil, že jí prostě miluju taky a teď se mi prostě stýská. Nicku to mě mrzí, určitě se to spraví! Hm, doufám, hele a víš, že jsi měla pravdu, je mi líp. Tak vidíš. Moc ti děkuju, že jsi mě vyslechla. Nemáš zač Nicku, ráda jsem ti pomohla.
Ivet
Je to tu teď takový nudný. Sedím doma a přemýšlím, jak se asi Mony má je tam se svojí láskou, moc se milují, copak asi dělá Nickýsek, jestlipak mě má ještě rád? Ach jo, já se nudím. Asi napíšu Jáje, jestli se někde nesejdeme. Jo přesně to udělám. Ahoj Jani, nechtěla by si se sejít? …Jo jasně, ráda, ale kde?...Já nevím co třeba na námku? ….Jo jasně zachvilku tam budu. Jdus e obléct a jdu na náměstí. Chvilku čekám a po chvilce spatřím Jáju, ahoj Jájo, jak je? No nic moc bez Keva, to není ono. Dokonce jsem zjistila, že se mi po něm stýská víc než předtím po Joeovi. Vážně? Hm, už je to tak a co ty? No mě se taky stýská, prostě Nick, je Nick. Bez něj to není ono. A kam půjdeme? Já nevím, co jít pro kluky? Tak jo, jdeme. Nasedneme na autobus a jedeme, jako první jedeme pro páčko a pak pro óčko. Postupně se scházíme aje celekm sranda, ale není to prostě ono. Každou chvíli jsem mimo. Přijde za mnou Janička (jeden kluk) a zeptá se mě. Ivet, jsi v pohodě? Přijdeš mi trošku mimo. Jo mimo to já jsem. A co se děje? Neřeš to. Kašly na mě, nevšímej si mě a jdi se bavit! Ne já nepůjdu dokud mi neřekneš co ti je. Jsi na někoho naštvaná nebo nebo já nevim, co se děje, prosím řekni mi to. Ac jo, rozbrečím se a sednu si na zem. Všichni ostatní s ebaví a já jsem tam s Janičkou sama bokem. Co je, Ivet, nebreč. No víš, Nick. Aha, on ti něco provedl, ten krypl. Ne, takhle o něm nemluv, nic mi neudělal. Víš, já jsem trapná, ale moc se mi po něm stýská, on je v Americe a prostě ani nevím jestli na mě pořád myslí, jako já na něj. On je slavnej a může mít kohokoliv. Určitě na tebe myslí, na tebe jentak nezapomene, to mi věř. Ježiš děkuju, že mě tak podporuješ, vážně mi moc pomáháš! Děkuju, že jste vyslechl moji zpověď pane faráři, usměju se na něj. Nemáš zač. Zkus na něj chvilinku nemyslet. Pojď jdeme za ostatními, ať přijdeš na jiný myšlenky. Hm, asi máš pravdu. Chytne mě za ruku a táhne do hloučku. Copak, copak, kde pak jsme byli? Rejpou ostatní. Nic jen jsme něco řešili. Jo jasně. Jája se na mě podívala a kývla hlavou, abych šla stranou. No co je, zeptám se Jáji. Co je to mezi vámi? Ježiš, nic jen sme si povídali. Jo vážně? Nezapomeň, jo, Nick, Nick, on tě miluje. Jo to doufám, ale já jeho moc. Vážně jsme si jen povídali! Jo dobře. Když přijdu domů, nudím se.
Mony
Ráno se probudím kousek od Joa, mme rty kousek od sebe, neodolám a políbím ho. Je strašně sladkej. Zvednu se, obléknu do svého oblečení a jdu ke mně do chatky, sbalit si věci, protože jsme to večer nestihla. Když si tak balím, napadne mě. Ach jo camp rock je u konce. Co asi dělají holky? No jasně mám to, zeptám se Joa, jestli by holky nemohli přijet, takové menší překupko pro kluky. Začnu si zase balit a když dobalim, utíkám za Joem. Nick tam sedí na postel a smutně kouká do země. Ahoj Nický, copak se děje? Ahoj Mony, zastihl mě stesk. Vážně a po kom? Nedělej se, vždyť to moc dobře víš. No tak tahle věta mě nakopla k mýmu plánu ještě víc. Joe se ještě válí v posteli, a jak mě uslyší, sedne si. Ahoj Osmane, přivítám ho. Obejmu Nicka ařeknu: To bude dobrý. No víš, když já se bojím, že na mě zapomněla. Nicku, ty asi neznáš Ivet, co? Ta je do tebe zabouchlá až po uši! Pořád o tobě básní. Vážně? pookřeje Nick. Jasně! Díky Mony za podporu. Nemáš zač Nický. Obejmu ho a jdu k Joeovi. Políbím ho krátce na rty a usměju se. Jakpak si se vyspal? Do růžova, jen díky jedné slečně. Vážně a znám jí. Netuším. Sednu si na postel a zeptám se: A je to mezi vámi jako vážný jo? No docela, jo. Jo jen docela, jo. Takže když by přiša nějaká jiná, tak s tou jinou odejdeš jo? No asi jo. No teda, plácnu ho přes ruku. Au, to bolelo. Začne fňukat Joe. Tohle se nedělá! Já to ci pofoukat, prosím, udělá na mě psí oč. A já mu vyhrnu rukáv a začnu foukat. Lepší? Hm trošku, ale není to ono. Ještě by to chtělo nějakej bonus od toho kdo to udělal, škemrá Joe. Jo bonus by si chtěl, jo? To by si chtěl moc chlapečku. Dloubnu do něj prstem. Ach jo na vás se nedá dívat, zasměje se Nick a odchází. Já s ena něj usměju a políbím Joa. No už s ecítím o moc líp. Joe, hele, něco mě předchýlí napadlo. Co, že už do mě nebudeš dloubat? Ne, to fakt, ne! Viděl si Nicka, jak se cítí? Jo je jako tělo bez duše. Až víš proč? No protože se mu stýská a Kev je to stejný. Hm a co kdybychom s tím něco udělali? A co jako? No třeba, že by holky jeli s námi na ty koncerty, víš myslím, že kluci nebudou moc sršit energií! Hm, to je dobrej nápad a myslíš že nikde nebudou? Jak je znám, tak jsou doma nebo někde venku s klukama.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lucik lucik | Web | 30. ledna 2009 v 14:13 | Reagovat

jestli chceš být nadále mým sb tak chod na muj blog častěji jinak mažu!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama