Silvestr v Čechách- 16.díl

27. ledna 2009 v 16:25 | Jonaska |  Fan Fiction
16.díl- Když vyletíme z hotelu, tak do někoho vrazíme. Chodníky byli totiž namrzlí a nám to uklouzlo, no a vzali jsme sebou i toho…moment to je….je to Nick. Poznám Nicka a hned se mu vrhnu kolem krku. Nicku, co ty tady děláš? Jéé Mony, ahoj holky co tuděláte vy, ne? No my jsme tu se školou na týden a ty? No já tu jsem s bráchy ubytovanej v tomhle hotelu, máme tu koncert. Co? Vy jste ubytovaný v tomhle hotelu? To snad není možný! My taky! No to je super, počkej zastavím Nicka! Ty seš tu s bráchy? No jo jsem. Jako i s Kevinem? Jo je v pokoji. Musím ho vidět, jakej je to pokoj? Číslo 321! Jo děkuju Nický! Rychle utíkám do hotelu, jedu výtahem nahoru a běžím k pokoji. Zaťukám a Kevča mi otevře. Mony, co tu děláš, jak víš že jsme tady? Ahoj vrhnu se na něj a políbím ho, strašně si mi chyběl. My jsme tady ubytovaný se školou! Venku jsme potkali Nicka a ten mi řekl, že jsi tu, tak jsem hned utíkala. Ježiš to je bomba, pojď dál, jo jasně. Mám ale jen 2 hoďky, pak musím do haly za účou. Hm, tak se půjdeme někam projít? Jo jasně ráda. Někdo otevře dveře. Je to Joe. Ahoj Joe, řeknu rychle. Nechápavě na mě koukne! Ahoj Mony, co ty tu…. Jsem tu se školou na týden! Rychle ho utíkám obejmout, moc se mi stýskalo po vás všech! Ježiš to je skvělý, vyzvedne mě a točí se mnou do kola. Když najednou Kevin zakašle a řekne: Já jsem tu taky! Ježiš promiň Kevý, pojď ke mně! Rychle se k němu vrhnu a políbím ho. Nechcete se jít někam projít? Zeptá se Joe. Jo jasně, už mám jen hoďku a třičtvrtě. No tak jdeme, hm, ale my máme být jen kolem hotelu, abychom jsme se neztratili. Ale ty nebudeš sama, ale s námi. Jo tak jdeme, řekl Kev a chytl mě za ruku. Šlo se a v hale jsme potkali kluky. Drželi jsme se s kevem za ruce a najednou mě zastavil páčko. Mony, co to tu s ím děláš? Já myslel, že mezi námi je něco! Co? Koukám na něj udiveně, protože nevím o čem mluví. Kevýsek se na mě koukne, o čem mluví? Pustí mi ruku a nevěřícně na mě kouká. Keve já nevím co to plácá, já jsem nikoho od vašeho odjezdu neměla, na vás nemůžu zapomenout. Tohle je jen kamarád. Jo tak kamarád? Tak jo no, odejde páčko. Mony, já chápu, že si si myslela, že se už neuvidíme, chápu to, nemusíš se přetvařovat, jestli nechceš jít s náma tak jdi se svým klukem. My se uvidíme později. Ne, Kevý, tohle není můj kluk. Já miluju jen tebe. Vážně, nic nepředstírám, já to neumím. Moc mi na tobě záleží a chci ten týden strávit s tebou! Jsi si jistá? No jasně! A nebo ne, nevím proč, ale když vešel Joe do toho pokoje tak semi tak nějak rozhořelo srdce, byla jsem ráda že ho vidím, byl krásnej, hezčí, než předtím. Ale já mám Keva a Joe je Jáji! To jim nemůžu udělat! Chytnu Keva a jdeme se projít.
Joe
S bráchama jedeme do New Yorku, budeme tam mít nějakej koncert. Budeme ubytovaní v nějakým hotelu. Ty jo, pořád myslím na holky, moc se mi po nich stejská! Když přijedeme do New Yorku, jdu se projít do kavárny pro mé oblíbené kavčo. Jdu a nudím se, rozhodnu se jít do hotelu do pokoje a nevím co dělat. Když otevřu oči tak mi hrkne. Ahoj Joe, řekne známý hlas. Je to Mony. Jsem moc rád, že jí vidím. Je tu se školou. Vrhla se na mě a obejmula mě. Nevím proč, ale měl jsem děsnou chuť jí dát pusu. Ale byl tam Kevin, ta jsem jí zvednul do vzduchu a zatočil se s ní. Pak nás ale vyrušil Kevin a tak šla Mony za ním. Navrhl jsem jestli se nepůjdeme projít. Mony pořád říkala, že tu je s holkama. Nevím proč, ale i když jsem věděl, že je Jája taky v New Yorku, tak jsem nějak netoužil jí vidět, tak moc. Byl jsem šťastnej s Mony. Šli jsme ven a najednou Mony zastavil nějakej kluk. Ptal se jí co tu dělá s náma a proč se drží s Kevem za ruce, že myslel že mezi nima něco je. V tu chvíli mě hrklo. Myslel jsem že spolu chodí, ale když odešel tak se začal Kev vyptávat, měl jsem chuť taky se zeptat kdo to byl a co spolu mají, ale nejsem její kluk, ale kámoš. Mony začla říkat, že s ním nic nemá, e je to jen kamarád. Tak se mi ulevilo, Kev jí nejdřív nevěřil, ale pak sme šli do města. Už se nedrželi za ruce, chovali se jako kámoši. Še jsem vedle Mony a po chvilce mě nevím c popadlo, ale chytl jsem jí za ruku. Kev to neviděl, protože byl na druhý straně. Chvilku se nebránila, ale po chvilce se mi vytrhla koukla mi do očí.
A zakroutila hlavou. Něco jí trápilo, ale nechtěl jsem se vyptávat co. Chodili jsme tak po krámech. Mony si koupila takový krásný sexy tričko a takový úzký roury. Moc jí to slušelo. Pak jsme šli do cukrárny a dali si zmrzlinu. Mony se koukla na hodinky a uplně sebou cukla. Kluci já už budu muset jít do hotelu, za chvilku máme sraz.Jo mi tě půjdeme doprovodit, řeknu rychle. Jdeme do hotelu, nikdo v hale ještě není a Kevi odejde do pokoje. Řeknu Mony, že tu s ní počkám. Ona jen zářila, ale pak zhasla, ne rači jdi Joe. Proč? Co se děje? Něco se stalo? Ne, ne, nic, co by se mělo dít, řekla rychle, ale já jí nevěřil.Mony nelži mi, já vím, že se něco děje. Trápí tě to s Kevem? Ne, já jsem čekala, že nám to nevydrží, ale že si můj kamarád bude hrát na to, že spolu něco máme, tak to mě fakt překvapilo. Chytnu jí kolem boků a řeknu: Nic si z toho nedělej, já ti věřím, že si s ním nic neměla! Vidím ti to na očích. Bože co to plácám? Chovám se jako její kluk. Vážně? Ty mi věříš? Řekne nečekaně. Jo věřím. Pomalu se k ní začnu přibližovat a najednou s enaše rty spojí. Je to krásné, příjemné. Ale najednou nás někdo vyruší. Rychle se odpojíme a koukneme kdo to je. Byl to Nick s holkama. Jája stojí a nestačí zírat. Ahoj Jájinko, jak se máš? Řeknu opařeně. Nemluv na mě ty děvkaři! Mony, to jsem si o tobě nemyslela, zařve na ní, myslela jsem že jsi kmoška a ne že když tu nejsem tak mi svádíš kluka! Ty nejsi kámoška. Koukají na sebe a Mony se jen zmůže na neviné promiň. Jde k Jáje a začne s ejí omlouvat. To byla jen přátelská pusa, nic neznamenala, vážně Jájo, já ti Joa nepřebírám, vždyť on má oči jen pro tebe. Viť Joe, pomož mi! Jo Jájo, to bylo jen přátelský, nic to neznamená, řeknu i když cítím něco jinýho. Vážně? koukne na nás. Jo, vžně, já mám Keva i když sme se teď trochu pohádali, ale to neznamená, že půjdu a svedu hned Joa. Jasný? Z omlouvání nás vyruší jejich učitelka. S Jájou se obejmou a pak mi dá Jája polibek. Jdeme s Nickem do pokoje za Kevem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama